Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Epic Sana Algarve

Celosvětově oceňovaný resort Epic Sana Algarve se tyčí na jižním pobřeží Portugalska v oblasti Albufeira, mezi divokým oceánem, který omývá písčité pobřeží a klidným vnitrozemím jež stojí za to objevit. Hosté hotelu jsou hýčkání luxusním prostředím, prvotřídními službami a dokonalou gastronomií, které navodí tu správnou náladu během pobytu v tomto přepychovém resortu.

Obecný popis

Epic Sana Algarve *****

Luxusní resort Epic Sana Algarve nacházející se na jižním pobřeží Portugalska v oblasti Albufeira má pro své hosty připraveno osm hektarů hotelových zahrad a borovicových lesů, 229 pokojů a suit rozdělených do několika kategorií, pět venkovních bazénů z nichž jsou dva určeny pro nejmenší návštěvníky a jeden vnitřní, vyhřívaný bazén. Dále jsou k dispozici čtyři restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně, tři bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, plně vybavené fitness centrum, multifunkční sportovní prostor a prostory pro pořádání konferencí a školení. Pro nejmenší je připraven dětský klub.

Zábava

Díky ideální poloze mezi nádhernou pláží Albufeira, klidným vnitrozemím a blízkosti největšího města oblasti Fara resort Epic Sana doslova láká k objevování přírodních i kulturních krás Portugalska. Resort jako takový nabízí dokonalé kulinářské zážitky v jedné ze čtyř vybraných restaurací nabízející místní i mezinárodní kuchyni, ale i fine dining gastronomii v restauraci Al Quimia, spa lázněmi SANA s širokou nabídkou relaxačních procedur, saunou, tureckými lázněmi a vnitřním bazénem a plně vybavenou posilovnu. Zkrátka nepřijdou ani milovníci zeleného sportu jelikož v okolí se nachází několik nádherných golfových hřišť.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní.

Pláž

Pár kroků od resortu Epic Sana Algarve je nádherná písčitá pláž Falésia.

Poloha

Resort Epic Sana Algarve nacházejí na jižním pobřeží Portugalska je vzdálen pár kroků od pláže Falésia v oblasti Albufeira a něco málo přes 30 minut jízdy od mezinárodního letiště a největšího města oblasti Fara.

Vybavení

Luxusní resort Epic Sana Algarve má k dispozici 229 pokojů a suit rozdělených do několika kategorií, pět venkovních bazénů z nichž jsou dva určeny pro nejmenší návštěvníky a jeden vnitřní, vyhřívaný bazén. Dále jsou k dispozici čtyři restaurace s nabídkou místní i mezinárodní kuchyně, tři bary, spa lázně s širokou nabídkou procedur, plně vybavené fitness centrum, multifunkční sportovní prostor a prostory pro pořádání konferencí a školení a dětský klub. V resortu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Luxusní resort Epic Sana Algarve disponuje 229 pokoji, které jsou rozděleny do tří základních kategorií. Jsou to pokoje s vlastním balkonem či terasou v hlavní budově hotelu, zahradní apartmány deluxe a privátní Resort Suites nacházející se bokem hlavní budovy. Všechny pokoje a apartmány jsou zařízeny v nadčasovém designu, který svým hostům nabízí dokonalé zázemí během celého pobytu v tomto nádherném resortu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Luxusní resort Epic Sana Algarve disponuje 229 pokoji, které jsou rozděleny do tří základních kategorií. Jsou to pokoje s vlastním balkonem či terasou v hlavní budově hotelu, zahradní apartmány deluxe a privátní Resort Suites nacházející se bokem hlavní budovy. Všechny pokoje a apartmány jsou zařízeny v nadčasovém designu, který svým hostům nabízí dokonalé zázemí během celého pobytu v tomto nádherném resortu.

Deluxe Room (32 m2)

Základní typ ubytování nacházející v hlavní budově resortu Epic Sana Algarve s vlastním balkonem či terasou. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí velikosti King nebo dvěma dvoulůžky, TV/SAT, integrovaným hudebním systémem, telefonem, kávovarem Nespresso, minibarem, trezorem, Wi-Fi a koupelnou s vanou a odděleným sprchovým koutem a kosmetickými produkty společnosti Aromatherapy Associates.

Počasí tento měsíc
18 °C Slunečno
17 °C Teplota vody
32 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Epic Sana Algarve*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.