Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Firemní akce Firemní a incentivní zájezdy. Team building. Motivační cesty pro zaměstnance a management. Školení, kongresy a semináře v zahraničí.


AIR MARINE Travel & Incentive

Obchodní značka Air Marine Travel je známa na trhu českého cestovního ruchu již od roku 1996. Služební cesty a incentivní, či motivační zájezdy se přirozeně staly důležitou součástí naší nabídky. Mezi naše významné zákazníky patří přední české i zahraniční společnosti – banky, pojišťovny, farmaceutické a IT firmy… Klientům motivační zájezdy nejen pomáháme sestavit, ale také s nimi pravidelně cestujeme – většinu oblíbených destinací tak známe z osobních zkušeností. Náš stabilní tým zkušených cestovních poradců vám sestaví firemní program přesně na míru, dle vašeho požadavku.

Firemní a incentivní zájezdy jsou při správně zvoleném formátu bezesporu jedním z nejefektivnějších nástrojů, jak si udržet klíčové zaměstnance, obchodní partnery a zákazníky. Hledáte novou motivaci pro svůj tým, potřebujete prohloubit vztah s obchodními partnery, nebo upevnit síť vašich prodejců? Společné nevšední zážitky bez každodenní pracovní operativy vám k tomu mohou významně pomoci.


Zadání a příprava akce

Všechny firemní a incentivní zájezdy připravujeme a sestavujeme na míru dle přání a budgetu zákazníka. Zajištění incentivního zájezdu pro firmy pro nás neznamená pouze zajištění letenek, hotelů, doprovodného programu a výletů. Programy připravujeme do detailu s důrazem na plánování společných silných zážitků, které prohloubí pohodovou atmosféru uvnitř vašeho pracovního týmu. Může se jednat o klasický firemní team building, ale rovněž o netradiční sportovní zážitky, nebo také splnění cestovatelských snů. Nedílnou součástí motivačních cest jsou i zážitky gastronomické – ať už se jedná o stále oblíbenější cesty za vínem, kurzy vaření u profesionálů, nebo jinou motivační cestu vyšperkovanou zajištěním kvalitních restaurací.


Vzhledem k úspěchu incentivních schémat připravuje Air Marine Travel dlouhodobé motivační projekty pro své významné zákazníky s cílem upevnění loajality jejich klíčových zákazníků a kmenových zaměstnanců. Každým rokem tak měníme destinace a program cest tak, abychom dokázali dlouhodobě motivovat ty nejlepší. Na základě provedených průzkumů přispívají incentivní cesty ke spokojenosti zaměstnanců a loajalitě obchodních partnerů. Oblíbené jsou rovněž motivační soutěže formou stupňované atraktivity incentivních zájezdů za zlepšené obchodní výsledky. Toto schéma vám rádi pomůžeme vytvořit.


Nejoblíbenějším segmentem se staly zájezdy za ochutnávkou špičkových vín a kvalitní gastronomií, kde máme vzhledem k našim pravidelným návštěvám vybudovanou síť kontaktů na kvalitní vinaře, u kterých je možno víno nejen ochutnat, ale i zakoupit. Účastníme se nejdůležitějších sportovních událostí jako jsou Olympijské hry, MS ve fotbale a hokeji, nejvýznamnější tenisové a golfové turnaje. Splníme i ty nejnáročnější požadavky našich klientů - od oblíbených exotických destinací jako jsou Mauricius, Francouzská Polynésie, Karibik či Kostarika až po nevšední destinace jako jsou Argentina, Patagonie, Island s Grónskem nebo Rusko.


Cena incentivních programů

Rozpočet je kalkulován vždy dle zadání a na přání zákazníka. Incentivní cesty většinou sestavujeme včetně kompletního programu, zážitků a stravování, cena je tak zpravidla vyšší, než u běžných pobytových zájezdů. Držíme určitou kvalitu služeb, které zajišťujeme (hotely kategorie minimálně čtyři hvězdy, prověřené letecké společnosti, přepravní firmy apod…).


Odměňte sebe a svůj tým za dobrou práci a prožijte s námi něco výjimečného.
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.