Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Letenky Prémiové služby na palubě
Letenky

Letecká doprava se v průběhu času stala jedním z nejpohodlnějších, nejrychlejších a nejefektivnějších způsobů dopravy a je nedílnou součástí všech dalekých cest a zájezdů na míru, které našim klientům nabízíme.

Air Marine Travel & Incentive je jako jedna z mála společností na českém trhu členem globálního sdružení IATA, nevládní mezinárodní organizace sdružující 80% všech leteckých dopravců. Náš tým letenkářů patří mezi nejlepší na českém trhu, o čemž svědčí i množství prodaných letenek v třídách business a first class, kde dlouhodobě patříme mezi TOP 10 cestovních kanceláří s nejvyššími prodeji v ČR, v případě společností s čistě českým kapitálem se dokonce řadíme mezi čtyři nejsilnější hráče na trhu. Kvalitní servis, který všem našim klientům poskytujeme je standardem, na který si rychle zvyknete a budete se během Vašich cest cítit ve všech směrech jistí a informovaní.

V rámci letecké dopravy existuje několik cestovních tříd, které se liší kvalitou, mírou pohodlí, množstvím nabízených služeb, cenou a exkluzivitou. Klienti si mohou vybírat mezi třídami Economy, Premium Economy, Business a First Class. Pro nejnáročnější klientelu jsou k dispozici i soukromá letadla tzv. Private Jets.
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.