Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Anantara Vilamoura

Na jižním pobřeží Portugalska se nachází jeden z nejkrásnějších resortů oblasti Algarve, člen známé hotelové sítě Anantara, Anantara Vilamoura. Nadčasový resort s perfektními službami, dokonalou polohou mezi nespoutaným oceánem a dechberoucí přírodou a perfektním golfovým hřištěm.

Obecný popis

Anantara Vilamoura *****

Nádherný, nadčasový resort Anantara Vilamoura nacházející se na jižním pobřeží Portugalska má pro své hosty připraveno 280 pokojů a suit různých kategorií, tři restaurace a tři bary, spa lázně s širokou nabídkou relaxačních procedur, vnitřním bazénem, saunou a párou. Dále je k dispozici jedno z největších konferenčních center ve Vilamouře s velkým množstvím zasedacích místností a přednáškových sálů, tři venkovní bazény, plně vybavená posilovna, skupinové lekce jógy, ceněný dětský koutek a dedikovaný program pro náctileté návštěvníky a dokonalé golfové hřiště, které nadchne všechny milovníky zeleného sportu.

Zábava

Anantara Vilamoura kromě perfektní polohy pro pořádání různých výletů a návštěvy hlavního města oblasti, Fara nabízí kulinářský zážitek v jedné ze tří restaurací specializujících se na místní, středomořskou a mezinárodní kuchyni, tři bary, spa lázně s širokou nabídkou relaxačních procedur, vnitřním bazénem, saunou a párou pro zklidnění duše i těla, tři venkovní bazény, plně vybavenou posilovnu, skupinové lekce jógy a nádherné osmnáctijamkové golfové hřiště, které nadchne všechny milovníky zeleného sportu.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní.

Pláž

Pár minut od resortu se nachází přístav a písčité pláže Vilamoura a Falésia.

Poloha

Anantara Vilamoura se nachází na jižním pobřeží 5 km od centra stejnojmenné vesnice a půl hodiny jízdy od mezinárodního letiště ve městě Faro.

Vybavení

Luxusní resort Anantara Vilamoura má k dispozici 280 pokojů a suit různých kategorií, tři restaurace a tři bary, spa lázně s širokou nabídkou relaxačních procedur, vnitřním bazénem, saunou a párou. Dále je k dispozici jedno z největších konferenčních center ve Vilamouře s velkým množstvím zasedacích místností a přednáškových sálů, tři venkovní bazény, plně vybavená posilovna, skupinové lekce jógy, ceněný dětský koutek a služby pro nejmenší a dokonalé golfové hřiště, které nadchne všechny milovníky zeleného sportu. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Anantara Vilamoura má pro své hosty připraveno 280 pokojů a suit rozdělených do několika kategorií včetně prezidentského apartmánu nacházejícího se na střeše hotelu pro nejnáročnější klientelu. Pokoje i apartmány jsou zařízeny v nadčasovém designu a poskytují dokonalé zázemí pro strávení příjemné dovolené v nádherném prostředí golfového resortu.

Pro děti

Pro nejmenší návštěvníky je připravený dětský klub s dedikovanými zaměstnanci a předpřipravenými programy pro strávení plnohodnotných okamžiků v příjemném a bezpečném prostředí. Pro náctileté návštěvníky je k dispozici The Hub, pro který připravovali program nejlepší fotbalové a taneční akademie z celého Portugalska.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Anantara Vilamoura má pro své hosty připraveno 280 pokojů a suit rozdělených do několika kategorií včetně prezidentského apartmánu nacházejícího se na střeše hotelu pro nejnáročnější klientelu. Pokoje i apartmány jsou zařízeny v nadčasovém designu a poskytují dokonalé zázemí pro strávení příjemné dovolené v nádherném prostředí golfového resortu.

Deluxe Room (40 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Anantara Vilamoura s balkonem s výhledem do okolí hotelu. Všechny prostorné pokoje jsou vybaveny klimatizací, manželskou postelí či dvěma dvoulůžky, polštářovým menu, minibarem, Wi-Fi, setem pro přípravu kávy a čaje, TV/SAT, telefonem, trezorem a koupelnou s vanou, odděleným sprchovým koutem, kosmetickými produkty Anantara Spa a vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
18 °C Slunečno
17 °C Teplota vody
32 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.