Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Costa Navarino

Poloostrov Peloponés je kolébkou civilizace a láká turisty z celého světa především historickými památkami, stejně jako klidnými místy pro strávení rodinné dovolené. Leží zde slavná místa jako jsou Mykény, Sparta nebo Olympie, ale především jsou zde poměrně nová a špičková hřiště. Costa Navarino se nachází ve známé provincii Messinia, jejíž historie sahá do doby před 4500 let. Hlavní město Patra ležící v severní části a je třetím největším městem Řecka a významným přístavem. Ideálním pro návštěvu a provozování nejen golfových, ale i jiných sportovních aktivit mi bylo doporučeno období v podstatě během celého roku.


Hlavně přímořská a zelená část poloostrova se pro golfová hřiště přímo nabízí, jejich realizace však byla poměrně náročná a zdlouhavá. Prvním rezortem, který zde vznikl, je moderní komplex Costa Navarino. Nachází se na západním výběžku, 50 kilometrů od Kalamaty a 310 kilometrů od Athén. Komplex se dvěma hotely The Westin Resort Costa Navarino 5* a The Romanos, a Luxury Collection Resort 5* deluxe je postavený ve dvou stylech. Super luxusní hotel The Romanos Resort určený spíše pro trávení klidnější dovolené je zhotoven z kamene. Inspirací pro stavbu Resortu The Westin byla stará Messinianská sídla a tak celý dokonale zapadá do místní krajiny. V roce 2011 dostalo Costa Navarino od časopisu National Geographic ocenění za 20 nejlepších míst světa, které stojí za návštěvu.

Mapa

Počasí tento měsíc

25 °C Slunečno
24 °C Teplota vody

Počasí celoročně

Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.