Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Wyndham Grand Athens

Luxusní hotel světoznámé sítě Wyndham nabízí komfortní a elegantní ubytování v samém srdci Athén. Díky dokonalé poloze a službám nejvyšší úrovně si ho zamiluje každý návštěvník, který si chce užít jedno z nejkrásnějších měst na světě bez nejmenších kompromisů.

Obecný popis

Wyndham Grand Athens *****

Luxusní hotel Wyndham Grand Athens, který se nachází v samém centru Athén má pro své hosty připraveno 249 pokojů a 27 apartmánů rozdělených do několika kategorií a jedno prezidentské apartmá s jacuzzi a dechberoucím výhledem na světoznámou Akropoli, restauraci FOS, dva baru z toho jeden na střeše u bazénu s panoramatickým výhledem na nejznámější atrakce hlavního města, spa s bohatou nabídkou procedur, posilovnou a saunou, 2500 metrů čtverečních pro konání veletrhů, obchodních setkání a prezentací. Dále je k dispozici parkoviště, concierge servis, Wi-Fi a směnárna.

Zábava

Hosté hotelu Wyndham Grand Athens si díky poloze přímo v centru mohou vychutnat hlavní atrakce města jako na dlani, všechny se nachází v docházkové vzdálenosti stejně jako nejlepší restaurace, bary a obchody. Pro ty, kteří budou oddychovat v hotelu je připraven jedinečný střešní bar s bazénem, restaurace FOS se středomořskou kuchyní, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, plně vybavenou posilovnou a saunou. Pro dokonalé pohodli je k dispozici concierge servis.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní.

Poloha

Hotel Grand Wyndham Athens se nachází v samém srdci Athén přibližně 50 minut jízdy od mezinárodního letiště a 2 kilometry od Akropole.

Vybavení

Luxusní hotel Wyndham Grand Athens, připraveno 249 pokojů, 27 apartmánů rozdělených do několika kategorií a jedno prezidentské apartmá s jacuzzi, restauraci FOS, dva bary, střešní bazén s panoramatickým výhledem, spa lázně s bohatou nabídkou procedur, posilovnou a saunou, konferenční místnosti, směnárnu a parkoviště, concierge servis, Wi-Fi a směnárnu. V hotelu lze platit platebními kartami.

Ubytování

Hotel Wyndham Grand Athens má pro své hosty připraveno 249 pokojů,27 apartmánů rozdělených do několika kategorií na 8 podlažích, které nabízejí různorodé možnosti výhledů na okolní městské švitořeni či světoznámou Akropoli. Pro nejnáročnější klienty je připraveno prezidentské apartmá s jacuzzi a výhledem na Akropoli.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Wyndham Grand Athens má pro své hosty připraveno 276 pokojů a suit rozdělených do několika kategorií na 8 podlažích, které nabízejí různorodé možnosti výhledů na okolní městské švitořeni či světoznámou Akropoli.

Standard Room (28 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Wyndham Grand Athens vyvedený v teplých barvách nabízí svým hostům luxusní a komfortní zázemí s výhledem do hotelového atria. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi, radiem, telefonem, psacím stolem, setem pro přípravu kávy a čaje, dvojitými okny, polštářovým menu a mramorovou koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
21 °C Skorojasno
19 °C Teplota vody
23 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.