Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel

Unikátní superior boutique hotel nacházející se v samém srdci antických Athén v sobě snoubí styl a komfort s dokonalými kulinářskými zážitky místních šéfkuchařů. Jeden z nejznámějších athénských hotelů s dokonalou střešní restaurací s dechberoucím výhledem na světoznámou Akropoli.

Obecný popis

The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel ****

Nádherný boutique hotel The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel nacházející se v centru Athén má pro své hosty připraveno 84 pokojů a suit rozdělených do několika kategorií, 2 restaurace z toho jednu na střeše hotelu s výhledem na Akropoli, 2 bary, připojení Wi-Fi, posilovnu, saunu a konferenční místnosti pro pořádání obchodních setkání.

Zábava

The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel si díky své poloze přímo v centru mohou vychutnat hlavní atrakce města jako na dlani, všechny se nachází v docházkové vzdálenosti stejně jako nejlepší restaurace, bary a obchody. Pro ty, kteří budou oddychovat v hotelu jsou připraveny 2 restaurace a bary, z čehož Callirhoe VIP restaurant a bar se nachází na střeše hotelu a nabízí jedinečné výhledy na hlavní dominantu Athén, světoznámou Akropoli. Dále jsou k dispozici posilovna a sauna.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní.

Poloha

The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel se nachází v samém srdci Athén přibližně 40 minut jízdy od mezinárodního letiště a jen kilomet od Akropole.

Vybavení

Boutique hotel The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel má pro své hosty připraveno 84 pokojů a suit rozdělených do několika kategorií, 2 restaurace z toho jednu na střeše hotelu s výhledem na Akropoli, 2 bary, připojení Wi-Fi, posilovnu, saunu a konferenční místnosti pro pořádání obchodních setkání. V hotelu lze platit platebními kartami.

Ubytování

The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel má pro své hosty připraveno ubytování v 6ti jednolůžkových a 60ti dvoulůžkových pokojích typu Standard, 15 pokojů typu Executive a 3 Junior Suity. Útulné, elegantní pokoje s moderním zařízením vytváří dokonalé zázemí pro pobyt v centru Athén.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel má pro své hosty připraveno ubytování v 6ti jednolůžkových a 60ti dvoulůžkových pokojích typu Standard, 15 pokojů typu Executive a 3 Junior Suity. Útulné, elegantní pokoje s moderním zařízením vytváří dokonalé zázemí pro pobyt v centru Athén.

Standard Room

Základní typ ubytování v hotelu The Athenian Callirhoe. Komfortní pokoje dekorované v zemitých barvách jsou perfektním místem pro zrelaxování v centru Athén. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi, psacím stolem, trezorem, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, telefonem, TV/SAT a koupelnou s vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
26 °C Slunečno
22 °C Teplota vody
11 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.