Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Fresh Hotel

Příjemný městský hotel Fresh s nekonvenční atmosférou a osobním přístupem nabízí skutečný smysl pro pohostinnost. Stylové ubytování v minimalistickém stylu s živými barvy nabízí naprostý klid a soukromí uprostřed živého hlavního města Řecka.

Obecný popis

Fresh Hotel ****

Nekonvenční hotel Fresh nacházející se v samém srdci Athén má pro své hosty připraveno 133 pokojů a suit rozdělených do 3 kategorií, restauraci Magenta, Air Lounge bar, který se nachází společně s bazénem na střeše hotelu s dechberoucím výhledem na celé město, plně vybavenou posilovnu, hodiny jógy a širokou nabídku masáží pro zklidnění duše a těla. Dále jsou k dispozici školící a prezenční místnosti, obchod se suvenýry, Wi-Fi a concierge servis.

Zábava

Hosté hotelu Fresh si díky poloze přímo v centru mohou vychutnat hlavní atrakce města jako na dlani, všechny se nachází v docházkové vzdálenosti stejně jako nejlepší restaurace, bary a obchody. Pro ty, kteří budou oddychovat v hotelu jsou k dispozici příjemný střešní bar a restaurace s bazénem, restaurace Magenta, kde se servírují snídaně, bohatá nabídka masáží, plně vybavená posilovna a hodiny jógy. Pro dokonalé pohodli je k dispozici concierge servis.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní.

Poloha

Fresh Hotel se nachází v samém centru Athén přibližně 50 minut jízdy od mezinárodního letiště a 1,5 kilometru od Akropole.

Vybavení

Hotel Fresh má pro své hosty k dispozici 133 pokojů a suit rozdělených do 3 kategorií, restauraci Magenta, Air Lounge bar, který se nachází společně s bazénem na střeše hotelu, plně vybavenou posilovnu, skupinové hodiny jógy a širokou nabídku masáží. Dále jsou k dispozici školící a prezenční místnosti, obchod se suvenýry, Wi-Fi a concierge servis. V hotelu lze platit platebními kartami.

Ubytování

Pro hosty hotelu Fresh je připraveno 133 pokojů rozdělených do tří kategorií. Základním typem jsou pokoje typu Superior, dále jsou k dispozici pokoje typu Executive a prostorné suity. Všechny pokoje jsou vybaveny v komfortním jednoduchém stylu, který poskytuje dokonalé zázemí během návštěvy Athén.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Pro hosty hotelu Fresh je připraveno 133 pokojů rozdělených do tří kategorií. Základním typem jsou pokoje typu Superior, dále jsou k dispozici pokoje typu Executive a prostorné suity. Všechny pokoje jsou vybaveny v komfortním jednoduchém stylu, který poskytuje dokonalé zázemí během návštěvy Athén.

Superior Room (22 m2)

Základní typ pokoje v hotelu Fresh, který je zařízen v jednoduchém a komfortním stylu, který nadchne všechny milovníky jednoduchých řešení a klidných barev. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, postelí typu Queen nebo dvěma oddělenými lůžky, Wi-Fi, TV/SAT, psacím stolem a koupelnou s přírodními produkty Greek Kores.

Počasí tento měsíc
21 °C Skorojasno
19 °C Teplota vody
23 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Airmarine


VideoNáš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.