Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Royal Orchid

Hotel Royal Orchid nacházející se na skalním útesu v centru vesničky Canico do Baixo, na slunném jižním pobřeží Madeiry nabízí dokonalý únik od reality všedních dní a magické, panoramatické výhledy na neklidné vody Atlantského oceánu.

Obecný popis

Royal Orchid ****

Hotel Royal Orchid se nachází na krásném místě, na skalním útesu v centru vesničky Canico do Baixo. Hlavní město Funchal je nedaleko, cca 10 minut jízdy hotelovým minibusem, který je hostům poskytován zdarma. Hotel má přímý přístup do moře po schodech a na útesech sluneční terasy. V hotelu je vstupní hala s recepcí, restaurace, dva bary, televizní místnost, vnitřní a venkovní bazén, fitness centrum, vířivka, turecká lázeň, masáže, stolní tenis, kulečník. Golfová hřiště Palheiro a Santo da Serra jsou v dosahu 15 minut autem.

Zábava

Madeira je známá pro své levády, krásnou přírodu a bohatý podmořský svět, který lze objevovat jak se šnorchlem, s potápěčskou maskou či jen z paluby některé z lodí plavících se podél pobřeží. Pro milovníky měst a historie je místem zaslíbeným hlavní město Funchal, které se nachází pouhých 20 minut jízdy od hotelu. Hotel Royal Orchid dále hostům nabízí health club Nautilus s posilovnou a službami profesionálního trenéra či skupinovými lekcemi populárních hodin, vnitřní i venkovní bazén, jacuzzí, turecké lázně, širokou nabídku relaxačních procedur či potápěčské centrum.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní.

Pláž

Hotel se nachází na útesu nad kamenitou pláži s betonovými platformami pro pohodlný vstup do vod oceánu.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Royal Orchid se nachází ve vesničce Canico de Baixo, která se nachází 10 km od mezinárodní letiště a 20 minut jízdy od hlavní města Funchalu.

Ubytování

Hotel Royal Orchid má pro své hosty připraveno ubytování rozděleno do několika kategorií. Od studií s výhledem na okolní hory, přes studia s výhledem na vody oceánu až po Junior Suity pro náročnější klientelu. Všechny pokoje mají k dispozici vybavenou kuchyňku, Wi-Fi a klimatizaci.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Royal Orchid má pro své hosty připraveno ubytování rozděleno do několika kategorií. Od studií s výhledem na okolní hory, přes studia s výhledem na vody oceánu až po Junior Suity pro náročnější klientelu. Všechny pokoje mají k dispozici vybavenou kuchyňku, Wi-Fi a klimatizaci.

Studio Mountain View

Základní typ ubytování v hotelu Royal Orchid vybavený v decentním stylu s výhledem na okolní pohoří. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV/SAT, trezorem, Wi-Fi, psacím stolem, koupelnou s vysoušečem vlasů a vybavenou kuchyňkou s chladničkou a mikrovlnou troubou.

Počasí tento měsíc
19 °C Slunečno
19 °C Teplota vody
15 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Royal Orchid****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.