Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden

Nádherná botanická zahrada s dechberoucím výhledem na Atlantický oceán, to je Quinta Splendida. Výjimečný příklad architektonické krásy obklopený botanickou zahradou s více než 1000 druhů rostlin, květin a stromů. Budova hotelu z 19. století prošla kompletní rekonstrukcí, ale ponechala si svou aristokratickou atmosféru z dob dávno minulých.

Obecný popis

Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden ****

Botanická zahrada s výhledem na oceán, to je Quinta Splendida. Vyjímečný příklad architektonické krásy obklopený botanickou zahradou s více než 1000 druhů rostlin, květin a stromů. Budova hotelu je rekonstruovaný originál z 19.století. Hotel se nachází v centru Canico, asi 7 km od centra Funchalu a 8 km od letiště ve Funchalu.

Zábava

Hotel je vyhledáván pro klidnou atmosféru a svoji polohu. Je výchozím bodem pro milovníky golfu, vodních sportů, trekingu, jízdy na kole a dalších aktivit patřících k ostrovu Madeira. Golfová hřiště Palheiro a Serragolf jsou ve vzdálenosti asi 15 minut jízdy.

Stravování

Restaurace La Perla (gourmet), Galeria (středomořská), Thajská restaurace. Bary Siddharta, The Globe a Wellness Bar.

Pláž

Hotel nemá vlastní pláž. Hosté mohou využít městské pláže. Madeira není turistickým cílem vyhledávaným kvůli plážím, ale kvůli přírodním krásám ostrova.

Poloha

Hotel se nachází 10 minut od centra města Funchal a cca 15 minut od letiště ve Funchalu.

Vybavení

Hosté mají k dispozici 24 hodinovou recepci, připojení na internet, 3 restaurace (středomořská kuchyně, thajská, vegetariánská atd.), konferenční místnost, největší lázně na ostrově, vyhřívaný venkovní bazén, vnitřní bazén, výřivku, saunu, fitness centrum, terasy na slunění, půjčovnu vybavení na golf, stolní tenis, kulečník, botanickou zahradu s překrásnými výhledy na oceán.

Ubytování

Hotel Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden má pro své hosty připraveno 166 prostorných pokojů rozdělených do několika kategorií. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, Wi-Fi, trezor, satelitní televizi, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon či terasu.

Naše zkušenosti

Hotel má skvělou lokaci nad městem Funchal. Tím pádem mají klienti klidné zázemí, avšak také jen kousek do centra města. V blízkosti je golfové hřiště a spousta výchozích bodů k výletům po ostrově. Doporučujeme zejména golfistům a milovníkům pěší turistiky a cyklistiky.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden má pro své hosty připraveno 166 prostorných pokojů rozdělených do několika kategorií. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon s přímou volbou, Wi-Fi, trezor, satelitní televizi, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon či terasu.

Studio Botanical Garden View (29 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Qunta Splendida Wellness & Botanical s vlastní terasou či balkonem s výhledem do zahrad resortu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, trezorem, telefonem, TV/SAT, Wi-Fi, chladničkou a koupelnou s vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
21 °C Slunečno
21 °C Teplota vody
9 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Quinta Splendida Wellness & Botanical Garden****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.