Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Pestana Carlton Madeira

V hlavním městě Funchalu se nachází jeden z nejluxusnějších a nejsofistikovanějších resortů celé Madeiry. Vlajková loď známé sítě Pestana. Pestana Carlton Madeira s nezapomenutelnými výhledy na hladinu Atlantického oceánu, bohatých zahrad či na útesy zálivu, dokonalými službami a klidnou atmosférou nabízí dokonalý únik pro nejnáročnější klienty, kteří se rozhodli objevit kouzlo Madeiry.

Obecný popis

Pestana Carlton Madeira *****

Luxusní hotel Pestana Carlton Madeira má pro své hosty připraveno ubytování rozdělené do několika kategorií, 4 restaurace, 2 bary, 2 vyhřívané bazény se slanou vodou, bazén pro děti, tenisový kurt s nočním osvětlením, dive centrum, minigolf, vyhřívaný vnitřní bazén, posilovna, sauna, pára, vířivka, solárium, spa (masáže a kůry), herna (stolní tenis, stolní fotbal, biliár), knihovna a čítárna, kadeřnictví, obří šachy, butiky, prádelna, parkoviště a konferenční místnosti.

Zábava

Hosté hotelu Pestana Carlton Madeira si mohou kromě dechberoucích krás ostrova vychutnat kvalitní gastronomii v jedné ze 4 hotelových restaurací či si zajít na drink do jednoho ze dvou barů. Ve Spa lázních s širokou nabídkou relaxačních procedur se nachází i plavecký bazén, jacuzzi, turecké lázně, odpočinkové místnosti a posilovna.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní.

Pláž

Hotel se nachází na útesu a nabízí přímý vstup do vod oceánu.

Poloha

Pestana Carlton Madeira se nachází 10 minut jízdy od centra Funchalu a 20 minut jízdy od mezinárodního letiště.

Vybavení

Luxusní hotel Pestana Carlton Madeira má pro své hosty připraveno ubytování rozdělené do několika kategorií, 4 restaurace, 2 bary, 2 vyhřívané bazény se slanou vodou, bazén pro děti, tenisový kurt s nočním osvětlením, dive centrum, minigolf, vyhřívaný vnitřní bazén, posilovna, sauna, pára, vířivka, solárium, spa (masáže a kůry), herna (stolní tenis, stolní fotbal, biliár), knihovna a čítárna, kadeřnictví, obří šachy, butiky, prádelna, parkoviště a konferenční místnosti. V hotelu lze platit kreditním kartami.

Ubytování

Pro hosty hotelu Pestana Carlton Madeira je připraveno několik kategorií elegantně vybavených pokojů a suit. Klienti si mohou vybrat od pokojů typu classic s výhledem na okolní pohoří či na oceán nebo bazén, přes prostorné apartmány až po prezidentské apartmá pro nejnáročnější klientelu a rodiny s dětmi.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Pro hosty hotelu Pestana Carlton Madeira je připraveno několik kategorií elegantně vybavených pokojů a suit. Klienti si mohou vybrat od pokojů typu classic s výhledem na okolní pohoří či na oceán nebo bazén, přes prostorné apartmány až po prezidentské apartmá pro nejnáročnější klientelu a rodiny s dětmi.

Classic Room (30 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Pestana Carlton Madeira s balkonem se stolkem a židlemi a výhledem na okolní pohoří. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, Wi-Fi, minibarem, TV/SAT, trezorem, telefonem, psacím stolem a koupelnou s vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
21 °C Slunečno
21 °C Teplota vody
9 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.