Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Casa Velha do Palheiro

Venkovský hotel s oceňovanými zahradami Palheiro se nachází na úpatí hlavní města Madeiry, Funchalu. S láskou renovovaný lovecký zámeček z 18. století nabízí dokonalé ubytování, plné luxusu a jedinečné atmosféry, kterou umocňuje vlastní golfové hřiště a plně vybavené lázně s vnitřními i venkovními bazény pro plnohodnotnou relaxaci během nezapomenutelného pobytu, jež nabízí dokonalý únik před ruchem městského života.

Obecný popis

Casa Velha do Palheiro *****

Luxusní residence Casa Velha do Palheiro s idylickou polohou nad městem Funchal je jedním z nejlepších míst pro golf na Madeiře. Výhodou tohoto šarmantního hotelu je ideální poloha v blízkosti hřiště Palheiro Golf Course. Místo však okouzlí nejen golfisty, je skvělým tipem pro úžasnou dovolenou na Madeiře.

Zábava

Příznivci sportovních aktivit zajisté ocení možnost zahrát si kromě golfu také tenis, stolní tenis, kroket, billiard nebo si zacvičit ve„fitness room“. Hotel vlastní privátní motorovou jachtu, která je hostům k dispozici v marině ve Funchalu. Doporučujeme pozorování velryb a delfínů!

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno se snídaní. V hotelu je umístěna restaurace Casa Velha podávající vybraná vína a delikátní kuchyni. Skvělým místem pro oběd během Vašeho golfového dne je restaurace Palheiro Golf Clubhouse Restaurant.

Poloha

Hotel je situován v blízkosti atraktivních zahrad Palheiro Gardens, na vrcholku nad městem Funchal, cca 20 minut od mezinárodního letiště.

Vybavení

Pro hosty je připraveno lázeňské centrum – nechybí zde turecké lázně, finská sauna, vyhřívaný vnitřní bazén s masážními tryskami a parní lázeň. Wellness nabídka dále zahrnuje nejrůznější masáže a procedury. Během horkých letních dnů je hostům k dispozici venkovní bazén. Hosté mohou relaxovat v příjemné „morning room“ a využít také hernu, knihovnu, bar pro nezbytné občerstvení během dne a služby prádelny. V některých prostorách hotelu a v zahradě je možné připojení k internetu. Recepce je k dispozici 24 hodin denně.

Ubytování

V hotelu se nachází celkem 37 luxusních pokojů, které je možné krátce charakterizovat slovy elegance a styl. Pokoje s koupelnou jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, televizí s širokým výběrem mezinárodních kanálů, psacím stolem a fénem. V chladnějších obdobích roku je samozřejmostí centrální vytápění.

Naše zkušenosti

Ideální resort pro golfisty s přímým vstupem na osmnáctijamkové Hřiště Palheiro Golf Course.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

V hotelu se nachází celkem 37 luxusních pokojů, které je možné krátce charakterizovat slovy elegance a styl. Pokoje s koupelnou jsou vybaveny telefonem s přímou volbou, trezorem, minibarem, televizí s širokým výběrem mezinárodních kanálů, psacím stolem a fénem. V chladnějších obdobích roku je samozřejmostí centrální vytápění.

Double Room (28 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Casa Velha do Palheiro se nachází v "zahradním" křídle hotelu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, trezorem, TV/SAT, minibarem, psacím stolem a koupelnou s vybranými přípravky kosmetických firem.

Počasí tento měsíc
17 °C Polojasno
18 °C Teplota vody
60 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Casa Velha do Palheiro*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.