Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Cais da Oliveira

V malé, klidné zátoce oblasti Canico de Baixo, která hraničí s mořskou přírodní rezervací Garajau se na vrcholu útesu nachází čtyřhvězdičkový hotel Cais da Oliveira, který nabízí nejkrásnější výhledy na vody Atlantického oceán, ničím nerušený klid a nezapomenutelnou pohodu, kterou od dovolené očekáváte.

Obecný popis

Cais da Oliveira ****

Čtyřhvězdičkový hotel Cais da Oliveira nacházející se ve vesničce Canico de Baixo má pro své hosty k dispozici 66 pokojů a apartmánů různých kategorií, jednu restauraci specializující se na přípravu mas, vnitřní i venkovní bazén, solárium, lehátka a slunečníky, recepci 24/7, Wi-Fi v lobby hotelu a shuttle bus do Funchalu.

Zábava

Hosté Cais da Oliveira si kromě širokých možností výletů po celém ostrově užit výbornou restauraci specializující se na přípravu mas na grilu, vnitřní i venkovní bazén a jacuzzi. Wellness a fitness centrum v sousedních hotelech Rocamar a Royal Orchid. Zároveň přibližně 20 minut jízdy od resortu se nachází dvě golfová hřiště a Madeira Casino.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní a polopenzí.

Pláž

Hotel se tyčí na útesu nad kamenitou pláži s betonovými platformami pro pohodlný vstup do vod oceánu.

Poloha

Čtyřhvězdičkový hotel Cais da Oliveira se nachází v klidné části vesničky Canico de Baixo, která se nachází 10 km od mezinárodní letiště a 20 minut jízdy od hlavní města Funchalu.

Vybavení

Hotel Cais da Oliveira má pro své hosty připraveno 66 pokojů a apartmánů rozdělených do několika kategorií, restauraci Lee Hamilton Steak House, vnitřní i venkovní bazén, solárium, lehátka a slunečníky, recepci 24/7, Wi-Fi v lobby hotelu a shuttle bus do Funchalu (nejezdí v neděli).

Ubytování

Hotel Cais da Oliveira má pro své hosty připraveno 66 prostorných a komfortních pokojů rozdělených do několika kategorií. Od pokojů s výhledem na oceáná, přes studia s výhledem do zahrad až po junior suity. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny balkonem či terasou.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Hotel Cais da Oliveira má pro své hosty připraveno 66 prostorných a komfortních pokojů rozdělených do několika kategorií. Od pokojů s výhledem na oceáná, přes studia s výhledem do zahrad až po junior suity. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny balkonem či terasou.

Studio Garden View

Základní typ ubytování v hotelu Cais da Olivera s vlastním balkonem a výhledem do zahrad resortu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, psacím stolem, vybavenou kuchyňkou s toustovačem, mikrovlnkou a chladničkou. Koupelna s vanou či sprchovým koutem.

Počasí tento měsíc
19 °C Slunečno
19 °C Teplota vody
15 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Cais da Oliveira****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.