Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

Pětihvězdičkový resort Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa je jedním z nejžádanějších a nejluxusnějších míst na Maledivách. Perfektní servis, rozmanité služby, přátelský a vysoce profesionální personál umožňuje každému návštěvníkovi si užít dovolenou naplno a zapomenout na každodenní starosti. .

Obecný popis

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa *****

Zábava

Hotel pořádá zajímavé výlety do okolních oblastí, např. prozkoumávání okolních ostrůvků, návštěvu hlavního města Male, rybaření v ranních či večerních hodinách, objevování podmořského světa na lodi s proskleným dnem, rybaření, šnorchlování na neobydleném ostrově či na útesu nebo také romantické rybaření při západu slunce. Dále si užijete zábavu na hotelové diskotéce, na karaoke nebo také při vystoupeních místních muzikantů. V resortu se nachází také tenisový kurt, sportovní centrum (plavecký bazén, Jacuzzi, fitness centrum, centrum vodních sportů (windsurfing, jízda na katamaránu či kánojích), lázně.

Stravování

Polopenze. Za příplatek možnost plné penze nebo all inclusive.

Pláž

Bílá písčitá u hotelu.

Poloha

Unikátní ostrov Full Moon Maldives uprostřed korálové laguny s průzračně modrou vodou a plážemi, které Vás nadchnou, se nachází v jižní části North Male atolu. Je to bezpečný ráj pro dovolenou všech generací. Je vzdálen šest kilometrů od letiště.

Vybavení

Hlavní restaurace The Full Moon Restaurant servírující snídaně, obědy i večeře; The Sand Coast Café, která nabízí velký výběr lehkých jídel, od malých svačinek po večeře – k dispozici je v této restauraci i servis na pokoj; restaurace Casaluna (mezinárodní kuchyně); unikátní restaurace Sawasdee servírující thajské a exotické speciality; dále Anchorage Bar (alko i nealko nápoje, svačiny, pizzy; hudební večery); Atoll Grill nabízí chutné grilované pokrmy, dary moře i lehké saláty; Pool Bar; The Drifters Bar (karaoke večery). Dále se v rezortu nachází butik Hibiscus, lázně, business centrum s internetem, lékařské centrum, prádelna či recepce.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v 156 pokojích různých kategorií (1 vodní apartmán, 4 vodní vily, 52 vodních bungalovů, 55 bungalovů na pláži a 44 deluxe pokojů).

Naše zkušenosti

Luxusní hotel s velmi příjemnou atmosférou nacházející se v tropickém ráji.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Deluxe Room (52 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa.

Water Bungalow (54 m2)

Velice oblíbené vodní bungalovy pro zamilované páry

Počasí tento měsíc
30 °C Slunečno
29 °C Teplota vody
52 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa*****