Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa

Pětihvězdičkový resort Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa je jedním z nejžádanějších a nejluxusnějších míst na Maledivách. Perfektní servis, rozmanité služby, přátelský a vysoce profesionální personál umožňuje každému návštěvníkovi si užít dovolenou naplno a zapomenout na každodenní starosti. .

Obecný popis

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa *****

Luxusní resort Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa má pro své hosty připraveno 176 pokojů a vil různých kategorií, sedm unikátní restaurací a barů, spa lázně s bohatou nabídkou relaxačních procedur, širokou nabídku vodních aktivit a sportů, plně vybavené fitness centrum, prádelnu a službu hlídání dětí

Zábava

Hotel pořádá zajímavé výlety do okolních oblastí, např. prozkoumávání okolních ostrůvků, návštěvu hlavního města Male, rybaření v ranních či večerních hodinách, objevování podmořského světa na lodi s proskleným dnem, rybaření, šnorchlování na neobydleném ostrově či na útesu nebo také romantické rybaření při západu slunce. Dále si užijete zábavu na hotelové diskotéce, na karaoke nebo také při vystoupeních místních muzikantů. V resortu se nachází také tenisový kurt, sportovní centrum (plavecký bazén, Jacuzzi, fitness centrum, centrum vodních sportů (windsurfing, jízda na katamaránu či kánojích), lázně.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní, polopenzí, plnou penzí či all inclusive.

Pláž

Nádherná pláž s bílým pískem se táhne kolem celého ostrova a nabízí nádherný výhled na tyrkysově modrou hladinu Indického oceánu.

Poloha

Unikátní ostrov Full Moon Maldives uprostřed korálové laguny s průzračně modrou vodou a plážemi, které Vás nadchnou, se nachází v jižní části North Male atolu. Je to bezpečný ráj pro dovolenou všech generací. Je vzdálen pouhých 20 minut jízdy rychločlunem od mezinárodního letiště Velana v hlavním městě Malé.

Vybavení

Hlavní restaurace The Full Moon Restaurant servírující snídaně, obědy i večeře; The Sand Coast Café, která nabízí velký výběr lehkých jídel, od malých svačinek po večeře – k dispozici je v této restauraci i servis na pokoj; restaurace Casaluna (mezinárodní kuchyně); unikátní restaurace Sawasdee servírující thajské a exotické speciality; dále Anchorage Bar (alko i nealko nápoje, svačiny, pizzy; hudební večery); Atoll Grill nabízí chutné grilované pokrmy, dary moře i lehké saláty; Pool Bar; The Drifters Bar (karaoke večery). Dále se v rezortu nachází butik Hibiscus, lázně, business centrum s internetem, lékařské centrum, prádelna či recepce.

Ubytování

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 176 pokojích rozdělených do několika kategorií. Od základních pokojů typu deluxe, přes plážové vilky až po nádherné vodní vily pro zamilované páry. Všechny pokoje a vily jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, budíkem, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, trezorem, žehličkou s žehlícím prknem a plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa nabízí svým hostům ubytování ve 176 pokojích rozdělených do několika kategorií. Od základních pokojů typu deluxe, přes plážové vilky až po nádherné vodní vily pro zamilované páry. Všechny pokoje a vily jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, budíkem, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, trezorem, žehličkou s žehlícím prknem a plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů.

Deluxe Room (52 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa s výhledem do tropických zahrad resortu. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, budíkem, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, trezorem, žehličkou s žehlícím prknem a plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů.

Water Bungalow (54 m2)

Nádherné vodní bungalovy pro zamilované páry nabízí nezapomenutelný útěk do tropického ráje s nádechem pohádkové romantiky. Všechny vodní vily jsou vybaveny klimatizací, TV/SAT, budíkem, setem pro přípravu kávy a čaje, minibarem, trezorem, žehličkou s žehlícím prknem a plně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa*****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.