Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Paradise Island Resort & Spa

Resort Paradise Island Resort & Spa patří do oblíbené sítě hotelů Villa Hotels a nachází se na kilometr dlouhém a 230 metrů širokém ostrově, který je součástí severního maledivského atolu Male. Tropický ostrov obklopuje nádherná písčitá pláž a Indický oceán s bohatým mořským životem. Na hosty zde čekají tradiční plážové bungalovy a elegantní vodní vily, stejně jako množství restaurací a barů, lázně či nekonečné možnosti vodních sportů a jiné zábavy.

Obecný popis

Paradise Island Resort & Spa ****

Zábava

Ideální podmínky zde naleznou příznivci vodních sportů včetně potápění, šnorchlování či rybaření. Dále je možné věnovat se tenisu, volejbalu nebo další sporty, vyrazit na některý ze vzrušujících výletů, dopřát si relaxaci v lázních nebo vyzkoušet životní zážitek romantické večeře na pláži.

Pláž

Krásná písčitá pláž obklopuje celý ostrov.

Poloha

Resort leží na severním maledivském atolu Male a od letiště je vzdálený asi 10 kilometrů. Transfer motorovým člunem zabere 20 minut.

Vybavení

V resortu je k dispozici pět restaurací včetně hlavní bufetové servírující pokrmy italské, japonské a mezinárodní kuchyně, několik barů včetně jednoho s tanečním parketem, plavecký bazén, lázně nabízející rozličné orientální masáže a procedury, saunu, parní lázeň, vířivka, fitness centrum, tenisový kurt, stolní tenis, squash, kulečník či přístup k internetu.

Ubytování

Hosté mají na výběr z ubytování ve stylových plážových bungalovech či nezapomenutelných vodních vilách. Všechny jsou klimatizované a vybavené stropním větrákem, satelitní televizí, telefonem, wi-fi, minibarem, bezpečnostní schránkou, terasou a koupelnou s vanou, venkovní sprchou a vysoušečem vlasů.

Naše zkušenosti

Jedná se o kouzelné místo jako stvořené pro líbánky či významná výročí. Vše podtrhují kvalitní služby a široké možnosti aktivit včetně vodních sportů.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Paradise Island Resort & Spa má pro své hosty připravenou širokou škálu možností ubytování rozdělených do několika kategorií. Od plážových bungalovů pro rodiny s dětmi, přes romantické vodní vily až po exkluzivní apartmány pro náročnější klienty.

Superior Beach Bungalow (26 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Paradise Island Resort & Spa se nachází uprostřed tropických zahrad resortu. K dispozici jsou samostatně stojící bungalovy i jako dvojdomek pro větší skupiny nebo rodiny s dětmi. Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, Wi-Fi, telefonem, trezorem, minibarem, TV/SAT, psacím stolem a koupelnou s plážovými ručníky a přezuvkami.

Water Villa (77 m2)

Prostorné vodní vily jsou chloubou resortu Paradise Island Resort & Spa, které nabízí romantické ubytování nad tyrkysovou hladinou Indického oceánu. Všechny vodní bungalovy jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, Wi-Fi, telefonem, trezorem, minibarem, TV/SAT, psacím stolem a koupelnou s plážovými ručníky a přezuvkami.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.