Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Oblu Select Sangeli

Na severozápadním cípu atolu Male se nachází malebný ostrov Sangeli, který se stal domovem nádherného čtyřhvězdičkového deluxe resortu Oblu Select at Sangeli, který patří do populární hotelové sítě Atmosphere Hotels & Resorts. Oblu Select at Sangeli je ideálním místem pro náročné cestovatele, kteří milují šnorchlování a klid na pohádkových plážích Malediv.

Obecný popis

Oblu Select Sangeli ****

Deluxe resort Oblu Select at Sangeli nabízí svým hostům ubytování ve 137 vilách různých kategorií, tři tématické restaurace a tři bary, unikátní premium all inclusive program Serenity, plně vybavenou posilovnu, spa lázně s širokou nabídkou relaxačních procedur, dětský klub, výběr nemotorizovaných vodních sportů jako je stand up paddle boardy, kajaky, šlapadla, vybavení na šnorchlování a dětský klub.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Resort obklopuje krásná pláž s bílým pískem.

Poloha

Hotel Oblu Select se nachází na ostrově Sangeli na severozápadním cípu atolu Malé. Cesta za mezinárodního letiště trvá rychločlunem přibližně 50 minut.

Ubytování

Resort Oblu Select at Sangeli má pro své hosty připraveno 137 vil různých kategorií. Od prostorných plážových vil, které jsou nabízeny i se soukromým bazénem, přes rodinné suity pro rodiny s dětmi až po romantické suity pro novomanžele a jedinečné vodní vily se soukromým bazénem či bez.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort Oblu Select at Sangeli má pro své hosty připraveno 137 vil různých kategorií. Od prostorných plážových vil, které jsou nabízeny i se soukromým bazénem, přes rodinné suity pro větší rodiny s dětmi až po romantické honeymoon suit pro novomanžele až po jedinečné vodní vily se soukromým bazénem či bez.

Beach Villa (81 m2)

Základní typ ubytování v resortu Oblu Select at Sangeli se nachází přímo na nádherné pláži s výhledem na lagunu s tyrkysovou vodou. Všechny plážové vily stojí samostatně a mají přímý vstup na pláž, prostorné a vzdušné koupelny a útulné a pohodlné interiéry. Trendy styl s tradiční maledivskou architekturou zajistí dokonalý zážitek z pobytu.

Water Villa (78 m2)

Romantické ubytování nad tyrkysovou hladinou oceánu pro zamilované páry nabízí absolutní soukromí a přímý vstup do vody z privátního mola. Vodní vily kopírují pobřeží ve tvaru půlkruhu a jsou signifikantním znamením celého resortu Oblu Select at Sangeli.

Počasí tento měsíc
32 °C Slunečno
30 °C Teplota vody
69 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Oblu Select Sangeli****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.