Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Kurumba Maldives

Ostrov byl pojmenován po kokosovém stromě, který hojně rostl na celém ostrově. Jedná se o nejstarší resort Malediv, který začal poskytovat služby pro turisty již od roku 1972. Jedná se o jeden z větších resortů Malediv, rozkládá se na 48 akrech.

Obecný popis

Kurumba Maldives ****

Zábava

Kurumba nabízí nekonečné možnosti zábavy - vodní sporty - katamarán, windsurfing, kitesurfing, motorové sporty; velké fitness centrum, 3 tenisové kurty, ping-pong. Samozřejmě šnorchlování a potápění.

Stravování

Resort má celkem 9 rozličných restaurací, může nabídnout různá kulinářská potěšení. Na objednávku není problém zajistit večeři na pláži pri svíčkách pro dva...

Pláž

Velmi dobrá, písečná, kolem celého ostrova.

Poloha

Výhodná poloha nedaleko Malé, transfer lodí 10-15 minut.

Vybavení

9 restaurací, lázně, potápěčské centrum, spousta sportovních možností.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 9 typů ubytování, od superior, deluxe pokojů, přes deluxe bungalovy, zahradní vilky, vilky s bazénem...až po nejvyšší kategorie Royal Kurumba Residence. Celkem 180 pokojů, všechny mají trezor, minibar, přístroj na přípravu kávy/čaje, satelitní TV, vysokorychlostní internet a pěkné vybavení pokojů. Velikost pokojů se liší, nejmenší deluxe mají 50 m2, superior 74 m2...až po Royal residenci se 768 m2.

Naše zkušenosti

Velmi slušný resort, často bývá označen jako 5*, dle našeho názoru 4*. Jde vidět, že prošel dobrou a náročnou rekonstrukcí. Velice milá obsluha, dobré jídlo, zejména večeře. Je to jeden z resortů, který je vhodný i pro rodiny s dětmi, je tady stále co dělat, spousta sportovních možností. Slušné pláže kolem celého ostrova. Ostrov není až tak opuštěný a romantický.

Pro děti

Hotel nabízí hlídání dětí od 08 do 23 hod. (placené, USD 15/den), dětské hřiště u sportoviště, dětské menu, bazény.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Superior Room (74 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Kurumba Maldives.

Deluxe Bungalow (74 m2)

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.