Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Huvafen Fushi Maldives

Tento unikátní, přepychový resort leží na soukromém maledivském ostrově porostlém bujnou, zelenou vegetací a je obklopen krásnou lagunou, již má jen sám pro sebe. Každému z hostů nabízí personalizovaný servis s osobním asistentem, dokonalým pohodlím, moderním vybavením a širokými možnostmi aktivit dle osobních preferencí. Nechte se hýčkat v tomto tropickém ráji.

Obecný popis

Huvafen Fushi Maldives *****

Zábava

V resortu Per Aquum Huvafen Fushi není nic nemožné. Ať už se rozhodnete potápět se, povečeřet ve vile, či na pláži pod hvězdami, budete si chtít pronajmout si soukromou plachetnici, potápět se, uvolnit se v lázních nebo si jenom užívat těžko překonatelného luxusu svého bungalovu a krásy místa, ochotný personál vždy splní každé vaše přání.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Krásná písčitá pláž obklopuje ostrov ze všech stran.

Poloha

Resort se rozkládá na soukromém ostrovu, který je součástí severního Male atolu. Přesun z letiště zabere asi půlhodinu plavby motorovým člunem.

Vybavení

V resortu se nachází několik restaurací a barů připravující nápadité pokrmy z čerstvých surovin, vinný sklep, první podvodní lázně na světě nabízející masáže, další procedury či hodiny jógy, venkovní bazén se slanou vodou, fitness centrum, směnárna, prádelna, knihovna a DVD a CD půjčovna a centrum vodních sportů a potápění.

Ubytování

Hosté mají na výběr ze 43 luxusních a stylových bungalovů na pláži či nad vodou, které jsou všechny vybaveny veškerými moderními vymoženostmi včetně klimatizace. O rozměrech 125 až 160 m2 nabízí všechny dostatek soukromého prostoru k odpočinku. Plážové bungalovy hledí směrem k laguně, disponují terasou s přímým přístupem na pláž a lehátky a soukromým dvorem s vanou, sladkovodním bazénem a sprchou. Uvnitř najdeme stropní větrák, kávovar, minibar, telefon, bezpečnostní schránku, plasmovou televizi s DVD přehrávačem a moderní zvukový systém. Vodní bungalovy se mohou pochlubit podobnou výbavou jako ty plážové, přičemž ve 12 z nich můžeme nalézt skleněné podlahy pro pozorování mořského života.

Naše zkušenosti

Jedná se o skutečně exklusivní ostrovní resort. Per Aquum Huvafen Fushi je od toho, aby uspokojil veškeré nároky i těch nejnáročnějších hostů.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Beach Bungalow with Pool (125 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Huvafen Fushi Maldives.

Lagoon Bungalow with Pool (130 m2)

Počasí tento měsíc
32 °C Slunečno
30 °C Teplota vody
69 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.