Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Gili Lankanfushi

Resort Gili Lankanfushi se nachází v jedné z největších lagun na Maledivách s nádherným výhledem na průzračně modrý oceán z každého pokoje. Ostrov je znám svou kouzelnou intimní atmosférou, která spolu s vysokým komfortem mezinárodního standardu, zajistí dovolenou snů.

Obecný popis

Gili Lankanfushi ******

Zábava

Hotel pořádá pravidelné výlety, např. výlet do delfíního safari, do hlavního města Male, výlet na Dhoni při západu slunce pro maximálně dva páry, večerní rybaření, šnorchlování na Dhoni, piknik na ostrově Olhanali, prozkoumávání okolních ostrůvků, výlet hydroplánem, výlet ponorkou či šnorchlování s mantami. V resortu se nachází salon krásy, který Vám pomůže zbavit se veškerého stresu díky rozmanitým procedurám využívajících přírodní produkty (energizační masážní oleje, peprmint, bahenní zábaly atd.). Pro milovníky vodních sportů je k dispozici aqua – centrum (kánoje, windsurfing, katamarán, vodní lyže, wakeboarding, šnorchlování, večerní rybaření, výlet na katamaránu).

Stravování

Snídaně.

Pláž

Bílá písčitá pláž.

Poloha

Tento ostrov se nachází na severním Male atolu, 8 km od mezinárodního letiště Male.

Vybavení

V resortu se nachází hlavní restaurace, ve které si budete moci užít romantické snídaně či večeře v okouzlujícím prostředí. Dále zde naleznete obchod se suvenýry, butik, zlatnictví, půjčovnu DVD a CD, knihovnu, kino, lékařskou pomoc, posilovnu, lázně, saunu, parní lázně, centrum vodních sportů, potápěčskou školu (od začátečníků až po profesionály, široká nabídka potápěni na rozdílných místech, instruktoři mluví německy a anglicky), tenisové, volejbalové a badmintonové kurty a stolní tenis.

Ubytování

V resortu se nachází elegantně zařízených 45 vodních vil různých kategorií s vlastní terasou a lehátky (29 apartmánů, 8 residencí, 7 Crusoe residencí, 1 privátní residence dostupná pouze na člunu). Ve všech vodních vilách se nachází klimatizace, mini bar, telefon s mezinárodní předvolbou, satelitní TV, CD, DVD, Hifi Stereo, internet, přístroj na přípravu kávy, DVD a CD knihovna, trezor a vysoušeč vlasů.

Naše zkušenosti

Kouzelné prostředí průzračně modré laguny a bílých písčitých pláží, ubytování ve vodních vilách, to vše zaručí nezapomenutelný zážitek.

Pro děti

Služba hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Villa Suite (210 m2)

Základní ubytování v hotelu Gili Lankanfushi.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Gili Lankanfushi******


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.