Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Coco Bodu Hithi

Luxusní resort na soukromém tropickém ostrově, který je součástí severního Male atolu, skrývá množství izolovaných pláží a jiných romantických zákoutí. Sněhobílé pláže obklopuje tyrkysové moře a pro hosty je přichystáno 100 výborně zařízených ostrovních a vodních vil, stejně jako několik restaurací a barů a množství nezapomenutelných aktivit včetně výborného potápění.

Obecný popis

Coco Bodu Hithi *****

Zábava

Široké možnosti aktivit zahrnují vodní sporty jako je šnorchlování, windsurfing či plachtění, potápění, pro něž jsou v okolí vynikající podmínky, výlety, rybaření, jógu, tai-či, snídani, piknik či romantickou večeři na pláži, soukromé letní kino pod hvězdami nebo relaxaci v lázních.

Stravování

Snídaně, za příplatek možnost polopenze nebo plné penze.

Pláž

Krásné písčité pláže obklopují celý ostrov.

Poloha

Resort se nachází na soukromém ostrově Bodu Hithi, jenž je součástí severního Male atolu. Transfer z mezinárodního letiště zabere 40 minut plavby motorovým člunem.

Vybavení

K vybavení rezortu patří několik úžasných restaurací a barů, ve kterých je u krásného výhledu možné vychutnat si podávaná jídla orientálních kuchyní, lázně nabízející masáže a procedury dle thajských, indonéských či indických tradic, centrum vodních sportů a potápění nebo tenisový kurt.

Ubytování

V resortu se nachází na 100 designerských vil a apartmá, v nichž se snoubí moderní a tropické vlivy a nabízí luxusní vybavení. Vodní vily o ploše 109 a 144 m2 sestávají s prostorného obývacího pokoje, který se otevírá na soukromou terasu s bazénem, lehátky a přímým přístupem k moři. Vše podtrhuje prostorná koupelna s velkou vanou a vnitřní a venkovní sprchou a dvojicí umyvadel. Ostrovní vily pokrývající neuvěřitelných 188 m2 disponují podobným rozvržením, navíc však ještě mají vlastní soukromou zahradu s bazénem, denní postelí a prostorem pro odpočinek a večeře.

Naše zkušenosti

Perfektní místo v úžasné lokalitě nabízí luxusní ubytování, výborné potápění a ideální podmínky pro strávení líbánek.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Island Villa (188 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Coco Bodu Hithi.

Water Villa (109 m2)

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.