Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Bandos Island Resort & Spa

Čtyřhvězdičkový hotel Bandos Island, obklopený tropickou vegetací, se nachází na romantickém ostrově Bandos. Hotel si zakládá na klidné a plně relaxační atmosféře, kterou si můžete vychutnat na zlatavých písčitých plážích či v hotelových zahradách.

Obecný popis

Bandos Island Resort & Spa ****

Zábava

Hotel pořádá řadu exkurzí a výletů, např. poznávací výlet po okolních ostrovech „Island hopping“, návštěva hlavního města Male, večerní rybaření, prozkoumání neobydleného ostrova Kuda Bandos; v resortu se nachází potápěčské centrum Dive Bandos, které má k dispozici zkušené instruktory, a proto je vhodné i pro úplné začátečníky; různé lokace potápění v rozdílných obdobích; další aktivity: šnorchlování, windsurfing, katamarán, kánoje, jízda na banánu, tenis, biliard, squash, badminton, diskotéka.

Stravování

Snídaně.

Pláž

Zlatavá písčitá u hotelu.

Poloha

Ostrov Bandos se nachází v jižní části severního Male atolu. Je to bezpečný ráj pro dovolenou všech generací. Je vzdálen sedm kilometrů od mezinárodního letiště Male.

Vybavení

Hlavní restaurace Gallery Restaurant, která je otevřena na snídaně, obědy a večeře. Harbour Restaurant servíruje večeře, přičemž vybrat si můžete z jídelního lístku. Sea Breeze Coffee Shop je otevřen 24 hodin, a proto si budete moci ochutnat různé svačinky z mezinárodní kuchyně. Dále se v rezortu nachází čtyři bary – Sand Bar, dva bary u bazénu a Sundower Bar - které servírují širokou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů a koktejlů. V resortu se dále nachází obchod se suvenýry, salon krásy, sportovní centrum Paradise Club, lékařské centrum (otevřeno 24h denně), recepce, internet, konferenční sál, potápěčská škola, centrum vodních sportů, dětský klub a prádelna.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování ve 225 pokojích, z čehož 103 pokojů je kategorie standard. Standardní pokoje jsou vybaveny klimatizací, studenou a teplou vodou, minibarem, kávovarem, vysoušečem vlasů, telefonem s mezinárodní předvolbou a televizí se satelitními programy. Pokoje typu Classic Room s výhledem do zahrady jsou vybaveny manželskou postelí, klimatizací, minibarem, telefonem, SAT TV, trezorem, zařízením na přípravu kávy a čaje, k dispozici je vana se sprchou a vysoučeč vlasů.

Naše zkušenosti

Úžasné poklidné místo vhodné pro relaxaci, které díky široké nabídce služeb uspokojí i náročnou klientelu.

Pro děti

Dětský klub.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Classic Room

Garden Villa

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.