Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Angsana Ihuru

Utečte do ráje a očekávejte neočekávané v 5* resortu Angsana na ostrově Ihuru na severním Malé atolu. V národním maledivském jazyce znamená název resortu Ihuru „prastaré palmy,“ které celému resortu výsostně vévodí. Oddechněte si na chvíli od civilizace a zakuste život na neobydleném ostrově, jenž je obklopen jedním z nejlépe zachovalých korálových útesů a skýtá neskutečné výhledy na míle a míle tyrkysově modrých vod a na bělostné pláže lemující celý obvod ostrova. Probuďte v sobě svou romantickou duši, protože kouzlo romantiky je na tomto místě, jež je neuvěřitelně malebné a oplývá soukromím, všudypřítomné. Tento ekologicky zaměřený resort, které se rozprostírá na maličkém ostrůvku o velikosti cca 200 m x 160 m.

Obecný popis

Angsana Ihuru *****

Luxusní pětihvězdičkový resort Angsana Ihuru se nachází na Severním Malé atolu. Pro hosty je k dispozici 45 plážových vil rozdělených do dvou kategorií, hlavní restaurace Riveli a bar Velaavani. Dále široká nabídka vodních sportů, krásné šnorchlování na domácím útesu či potápění. Resort má vyhlášené lázně Angsana SPA s vlastní produktovou řadou.

Zábava

Resort Angsana Ihuru má k dispozici hlavní restauraci a bar, ale především pestrou škálu aktivit. Prozkoumejte tajuplné hlubiny oceánu, které se chlubí jedním z nejlepších útesů na celých Maledivách. Angsana Ihuru je ideálním místem pro potápění a šnorchlování, na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí. Chcete-li vylepšit své potápěčské dovednosti můžete se zúčastnit některého z potápěčských kurzů v 5* Gold Palm Dive Centru pod záštitou PADI nebo se vydat k vraku lodi Rannamaari, který se nachází v hlubinách jen 30 metrů od pláže. Nechcete-li být obtěžkáni těžkou kyslíkovou bombou, setkejte se s okouzlujícími podmořskými tvory v blízkosti nedotčeného útesu, jež se nachází pár kroků od vaší vily. Do tajů podmořského světa všechny hosty rádi zasvětí odborníci z mořského centra. Dále je k dispozici široká nabídka vodních sportů, jako je plachtění na katamaránu, windsurfing, rybaření, jízda na fun tube, kajaku či wakeboarding. Tradiční maledivské pokrmy se naučte připravit během lekce vaření. Seznamte se s maledivským způsobem života při výletu do hlavního města Malé či při objevování opuštěného ostrova. Je-li vaší prioritou spíše odpočinek a relaxace, dopřejte si uklidňující masáž, aromaterapii či jiné orientální terapie, které se soustředí na dosažení spirituální, mentální a fyzické harmonie, v oceněných lázních Angsana SPA.

Stravování

Ubytování je nabízeno se snídaní, polopenzí, plnou penzí či all inclusive.

Pláž

Resort Angsana Ihuru je obklopen krásnou bělostnou pláží s jemným pískem.

Poloha

Angsana Ihuru se nachází na Severním Malé atolu, pouze 35 minut rychločlunem z mezinárodního letiště v Malé.

Vybavení

Angsana Ihuru nabízí svým hostům občerstvení v restauraci Riveli, což v překladu z maledivského jazyka znamená „paprsek světla,“ zde si můžete dopřát směsici asijské, středomořské a maledivské kuchyně, vybrat si můžete z nabídku bufetu i a lá carte. V baru Velaavani, což v překladu značí „mělký záliv,“ se osvěžíte výtečným osvěžujícím koktejlem či si vyberete z nabídky lehkých jídel. Při troše štěstí lze spatřit v blízkosti baru želvy či delfíny prohánějící se v tyrkysových vodách Indického oceánu. Je-li libo netradičnějšího jídelního zážitku v soukromí, vyberte si například z nabídky privátního barbecue na pláži či ve vile, vyzkoušejte 5-ti chodové menu, které si vychutnáte při večerní plavbě na lodi či romantické večeři na soukromé mělčině. V resortu je k dispozici centrum vodních sportů, potápěčské 5* Gold Palm Dive Centrum pod záštitou PADI, malá jednací místnost, Angsana SPA, Wi-Fi a obchod se suvenýry Angsana Gallery. Hotel je nápomocný při organizaci narozeninových oslav, líbánek i obnově svatebního slibu. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

V resortu Angsana Ihuru se nachází 45 vil umístěných na periferii ostrova. Každá z vil je umístěna přímo na pláži tohoto překrásného korálového ostrova a skýtá úchvatné výhledy na blyštící se vody Indického oceánu přímo z privátní terasy. Jako základní typ ubytování nabízíme plážovou vilu, která má k dispozici venkovní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami, elegantně zařízenou ložnici s postelí velikosti king, venkovní houpačku, klimatizaci, stropní větrák, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, IDD telefon, zdarma Wi-Fi připojení k internetu, televizi s plochou obrazovkou, CD a DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, župan, žehlící prkno s žehličkou a baterku. Ve vile i na verandě posezení s možností využit donášku občerstvení pokojovou službou.

Pro děti

Děti jsou v resortu vítány, avšak nejsou pro ně zajišťovány žádné speciální služby.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

V resortu Angsana Ihuru se nachází 45 vil umístěných na periferii ostrova. Každá z vil je umístěna přímo na pláži tohoto překrásného korálového ostrova a skýtá úchvatné výhledy na blyštící se vody Indického oceánu přímo z privátní terasy.

Beachfront Villa (57 m2)

Základní typ ubytování v hotelu Angsana Ihuru. Vila, která má k dispozici venkovní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami, elegantně zařízenou ložnici s postelí velikosti king, venkovní houpačku, klimatizaci, stropní větrák, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, IDD telefon, zdarma Wi-Fi připojení k internetu, televizi s plochou obrazovkou, CD a DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, župan, žehlící prkno s žehličkou a baterku. Ve vile i na verandě posezení s možností využit donášku občerstvení pokojovou službou.

Beachfront Jet Pool Villa (68 m2)

Prostorná vila, která má k dispozici venkovní koupelnu se sprchou a vlastní vířivkou. Elegantně zařízenou ložnici s postelí velikosti king, venkovní houpačku, klimatizaci, stropní větrák, minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, IDD telefon, zdarma Wi-Fi připojení k internetu, televizi s plochou obrazovkou, CD a DVD přehrávač, trezor, vysoušeč vlasů, župan, žehlící prkno s žehličkou a baterku. Ve vile i na verandě posezení s možností využit donášku občerstvení pokojovou službou.

Počasí tento měsíc
32 °C Oblačno
29 °C Teplota vody
87 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Angsana Ihuru*****


Video


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.