Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Adaaran Select Hudhuranfushi

Na ostrově Hudhuranfushi, který znamená „Ostrov bílého zlata“ a je zároveň jedním z největších maledivských ostrovů, se nachází Adaaran Select Hudhuranfushi. Břehy ostrova omývá azurově modrý Indický oceán a na plážích leží jemný bílý písek. Tento resort je ideální jak pro milovníky relaxace, tak pro příznivce aktivnější dovolené, kteří mohou objevovat nádhernou podmořskou vegetaci nebo vyzkoušet řadu vodních sportů. Ostrov je jedním z nejlepších míst na Maledivách pro milovníky surfingu a je příznivci tohoto sportu hojně navštěvován.

Obecný popis

Adaaran Select Hudhuranfushi ****

Hotel Adaaran Select Hudhuran Fushi se nachází na ostrově Lhohifushi v překladu z místní řeči na „Ostrově bílého zlata“, který najdeme 19 km severovýchodně od mezinárodního letiště v Malé. Resort svým hostům nabízí ubytování ve 165 vilkách, 3 restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, vynikající podmínky pro surfování, širokou nabídku sportů, zábavy i vodních aktivit i relaxaci v lázních Chavana SPA.

Zábava

Pro hosty hotelu Adaaran Select Hudhuran Fushi jsou k dispozici 3 restaurace, 3 bary, pestrá nabídka sportů: fitness centrum, tenisové, squashové a badmintonové kurty, kulečník, hřiště na plážový volejbal a fotbal, venkovní bazén včetně dětského bazénu, stolní tenis, lekce jógy (za poplatek), centrum vodních sportů (windsurfing, kitesurfing, vodní lyžování atd.), potápěčská škola (kurzy šnorchlování a potápění), exkurze a výlety (Island Hopping – poznávání okolních ostrovů, Male – prohlídka hlavního města, rybaření při západu slunce, výlet za delfíny), diskotéka, živá hudba a karaoke. Relaxace v Chavana SPA s nabídkou masáží, manikúry a pedikúry. Nutno zmínit, že Adaaran Select Hudhuran Fushi je jedním z nejlepších míst pro surfařskou dovolenou na Maledivách.

Stravování

Ubytování v hotelu je nabízeno s all inclusive.

Pláž

Pláž Kani Beach na resortu Adaaran Select Hudhuran Fushi se rozpíná podél celého atolu a je pokryta jemným bílým pískem.

Poloha

Adaaran Select Hudhuran Fushi se nachází na Severním Malé atolu 19 km severovýchodně od mezinárodního letiště Velana. Transfer rychlou lodí zabere přibližně 35 min.

Vybavení

Adaaran Select Hudhuran Fushi nabízí svým hostům ubytování ve 165 vilách, 3 restaurace – hlavní restauraci Banyan, příjemnou a lá carte restauraci Sunset, která nabízí romantické výhledy na západ slunce a Lohis Bar & Restaurant s nabídkou drobného občerstvení, 3 bary, Chavana SPA, manikúra, pedikúra, obchod se suvenýry, zlatnictví, lékař, praní prádla, zajištění obnovy svatebního slibu. V hotelu lze platit kreditními kartami.

Ubytování

Adaaran Select Hudhuran Fushi má pro své hosty připraveno 165 útulných vil ve čtyřech kategoriích. Jako základní typ ubytování nabízíme Beach villa s privátní venkovní terasou. Ve všech vilách je k dispozici klimatizace, stropní větrák, koupelna se sprchou, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, trezor, satelitní televize a vysoušeč vlasů.

Naše zkušenosti

Tropický ráj vhodný pro romantickou dovolenou či líbánky, zároveň i skvělé místo pro milovníky vodních sportů. Pohodový resort je oblíbený zejména mezi surfaři. Výborná atmosféra, zejména v hlavním baru, který je po většinu dne zaplněn.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Pokoje

Kategorie pokojů

Resort Adaaran Select Hudhuranfushi má pro své hosty připraveno ubytování ve 165 vilách různých kategorií. Jako základní typ ubytování je k dispozici 127 plážových vil, dále 38 vil umístěných v tropických zahradách resortu a 37 vodních vil nad hladinou oceánu.

Beach Villa (59 m2)

Základní ubytování v hotelu Adaaran Select Hudhuranfushi s privátní venkovní terasou. Ve všech vilách je k dispozici klimatizace, stropní větrák, koupelna se sprchou, minibar, set pro přípravu kávy a čaje, trezor, satelitní televize a vysoušeč vlasů.

Počasí tento měsíc
32 °C Slunečno
30 °C Teplota vody
69 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.