Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Letenky Prémiové služby na palubě
First Class

Nejkomfortnější a nejeexkluzivnější způsob cestování na komerčních letech. Cestování v první třídě nenajdete na všech letech a v nabídce u všech společností, protože ne každý dokáže klientům nabídnout služby na tak vysoké úrovni jako ti vybraní. Pro cestující v první třídě jsou na letištích připraveny dedikované soukromé salónky, kde kromě maximálního pohodlí jsou k dispozici služby šéfkuchaře, který připravuje vybrané pokrmy z čerstvých surovin z předem připraveného menu místo stravování formou bufetu, který je standardem u ostatních salónků. Většina first class salónků nabízí i masáže zdarma či pokoje pro odpočinek mezi delšími přestupy na navazující spoje. Samozřejmostí jsou odpočinková místa, sprchy a další služby, které nalezneme i ve většině lepších business salóncích.

V okamžiku, kdy se usadíte do pohodlného sedadla, které připomíná spíše menší kajutu než tradiční sedadlo se můžete těšit na exkluzivní služby dedikované jen pro klienty prvních tříd. Od výběru z prémiových nápojů a pokrmů, přes menu s výběrem z několika hlavních chodů a časem servírování dle potřeb klienta nikoliv dle rozvrhu letu až po pohodlí naprostého soukromí a prémiových toaletních potřeb.
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.