Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Korineum Golf & Beach Resort *****

První golfový resort na Severním Kypru byl otevřen v roce 2007 v krásné krajině mezi horami a mořem. Najdeme v něm kvalitní 18jamkové hřiště navržené Davidem Hemstockem s veškerým potřebným zázemím, hostům je k dispozici lázeňské centrum, sauna, vířivka, fitness centrum, venkovní bazén pro dospělé i děti, 4 tenisové kurty a privátní pláž vzdálená 1,5 kilometru od hlavní hotelové budovy.

Zábava

Kromě golfu se nabízí výlety po okolí, relaxace při masáži nebo jiných wellness aktivitách v lázních nebo odpočinek na nedaleké pláži.

Pláž

Privátní pláž vzdálená 1,5 kilometru od hlavní hotelové budovy. Doprava na pláž je pro hotelové hosty zajištěna.

Poloha

Resort je umístěn na severním Kypru, přibližně 12 kilometrů od historického městečka Kyrenia a pouhé 3 kilometry od Turtle Beach, jedné z největších písečných pláží na ostrově. Mezinárodní letiště Ercan Airport je vzdáleno 30 minut jízdy od resortu.

Vybavení

V resortu se nachází 2 restaurace, 3 bary, moderní fitness centrum, konferenční prostory, venkovní bazén, lázně se saunou a vířivkou nabízející masáže a profesionální, 18jamkové golfové hřiště s kompletním zázemím.

Ubytování

V resortu jsou k dispozici vkusně zařízené pokoje. Jejich vybavení zahrnuje centrální klimatizaci/topení, satelitní televizi, bezdrátový přístup k internetu, minibar, bezpečnostní schránku a balkon. Za příplatek je rovněž možné ubytovat se v deluxe pokoji s vířivkou či v jedné z prostorných suit.

Naše zkušenosti

Jedná se o netradiční, avšak kvalitní golfovou destinaci, která nabízí výborné podmínky pro hru. Vedle hřiště přímo v resortu je možné najít další příležitost ke hře na jihu ostrova.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
19 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
11 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Korineum Golf & Beach Resort*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.