Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Sunrise Beach ****

Hotel Sunrise se nachází přímo na jedné z nejkrásnějších pláží ostrova s jemným pískem, křišťálově čistou vodou a pozvolným vstupem do moře. Zároveň je přímo v centru letoviska, které nabízí spoustu denní a noční zábavy.

Zábava

Hosté mohou využít venkovní bazén s jacuzzi, sluneční terasa,zahrada s lehátky a slunečníky zdarma, vnitřní bazén, tenisové kurty, volejbal, basketbal, stolní tenis, kulečník, squash, fitness, sauna, parní lázně, masáže a jacuzzi. Za poplatek vodní sporty, potápění. Hotel má animátory, kteří se starají o zábavu přes den i večer. Protaras nabízí pestré vyžití pro všechny návštěvníky, nechybí tu taverny a restaurace s vyhlášenou kuchyní ani diskotéky či bary, či místa ke sportovním aktivitám

Stravování

Polopenze, za příplatek možnost plné penze.

Pláž

Krásná pláž s jemným pískem Fig Tree Bay.

Poloha

Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km. Středisko Protaras leží 6 km od Ayia Napy v oblasti Famagusta.

Vybavení

V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace s terasou a výhledem na moře, restaurace Levanta, gril restaurace, kavárna, vnitřní a venkovní bar, konferenční místnost pro 350 osob, kadeřnictví, pedikura. Připojení na internet. Hotel zajišťuje svatby.

Ubytování

235 moderně zařízených pokojů. Klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, fén,TV - SAT, minibar, balkon nebo terasu. Za poplatek je trezor a připojení na internet. Výhled na moře (přímý nebo boční) je za příplatek. K dispozici sou rovněž rodinné pokoje a apartmány - kalkulace na vyžádání.

Naše zkušenosti

Vynikající kuchyně, krásná pláž a ideální poloha v centru letoviska Protaras.

Pro děti

Dětský bazén, dětské menu a vysoké židle v restauracích, hřiště, herna.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Sunrise Beach****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.