Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Crystal Springs ****

Tento zrenovovaný čtyřhvězdičkový hotel se nachází na okraji Protharasu. Obklopuje jej rozlehlá zahrada. Poloha hotelu je výhodná pro návštěvníky, kteří hledají odpočinek, ale i pro ty kteří se chystají objevovat okolní tradiční kyperské vesnice

Zábava

V hotelu je PADI potápěčské centrum s celou řadou kurzů. Tenisový kurt, volejbal, kulečník (za poplatek), animační a zábavné programy pro děti i dospělé.

Stravování

Snídaně, možnost all inclusive.

Pláž

Menší pláž v zálivu je pokryta hrubším pískem a oblázky. Přístup na pláž je přes krásnou zahradu a po několika schodech. Lehátka a slunečníky za poplatek. Klienti mohou využívat lehátek v zahradě, která jsou zdarma.

Poloha

Rušné centrum střediska je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Vesnička Pernera je vzdálená přibližně 2 km. Menší centrum s restauracemi, obchody a tavernami cca 500 m od hotelu. Letiště v Larnace 49 km.

Vybavení

Hala s recepcí, obchod se suvenýry, klimatizovaná restaurace, bazén s terasou na opalování se slunečníky a lehátky (zdarma), snack bar u bazén. Přímo před hotelem je autobusová zastávka - pravidelné spojení s centrem letoviska (za poplatek). Hotel zajišťuje svatební obřady.

Ubytování

125 moderních pokojů s bočním nebo přímým výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, fénem, televizí, minibarem, klimatizací, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Naše zkušenosti

Hotel doporučujeme pro páry, ale i pro rodiny s dětmi.

Pro děti

Dětský bazén a klub.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
23 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
2 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Crystal Springs****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.