Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Crown Resorts Elamaris

Obecný popis

Crown Resorts Elamaris ***

Resort s kompletními službami ideální pro rodiny. Komplex nabízí možnosti vlastního vaření, ale také zajímavý rekreační program. Oficiální A kategorie apartmánů - nejvyšší. Resort obdržel několik mezinárodních ocenění za nejlepší dovolenkový resort, nejlepší zábavní resort a resort dbající na zlepšování kvality služeb.

Zábava

Bazén, dětský bazének, prostor na opalování, tenisový kurt, místnost na hry, fitness. Dětské centrum hernou, dětské kino. Restaurace s bufetovou snídaní, obědy a večeře dle výběru. Snack bar s výběrem z menu a možností dodání na pokoj, bar u bazénu, koktejl bar, nákupní centrum, internet, prádelna...

Stravování

Polopenze, plná penze, nebo All inclusive.

Pláž

Resort se nachází asi 300 metrů od písečné pláže v městečku Protaras.

Poloha

Resort se nachází v Protaras, který je vzdálen od letiště cca 45 minut jízdy. V dosahu pěší chůze jsou restaurace, bary, taverny, nákupní možnosti.

Ubytování

Hotel nabízí 174 perfektně vybavených apartmánů s možností vlastního vaření. Apartmány jsou vybaveny koupelnou a balkonem. Všechny pokoje mají klimatizaci telefon, satelitní TV, rádio a centrální hudební systém. Kuchyňka se dvěma vařičí, malá trouba, lednice a stůl na stravování. K dispozici jsou studia pro maximálně 4 osoby a apartmány pro maximálně 6 osob.

Pro děti

Dětský bazén, herna, kino.

All inclusive

Možnost dokoupení AI.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
23 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
2 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Crown Resorts Elamaris***


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.