Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Venus Beach Hotel *****

Pětihvězdičkový hotel zasazený v klidné lokalitě přímo u pláže nedaleko významných historických památek. Kromě špičkového servisu Vás čeká pohostinný personál a luxusní prostředí.

Zábava

Tenis, stolní tenis, lekce aerobiku, vodní sporty, kulečník, plážový volejbal. Hotel také pořádá speciální akce pro hosty – koktejlové party, ochutnávky vína a sýra, kyperskou noc s místními tanečníky, happy hour – nápoje s padesátiprocentní slevou, čtyřikrát týdně živou hudbu. O program se stará tým animátorů.

Stravování

Možnost all inclusive.

Pláž

Písečná u hotelu.

Poloha

Hotel se nachází 10 km od letiště Paphos a 3 km od kouzelného rybářského přístavu Paphos. Nedaleko najdete také Hrobku králů – nejdůležitější antickou památku Paphosu.

Vybavení

24 hodinový pokojový servis, vyhříváný krytý bazén, venkovní bazén s Jacuzzi, tělocvična, sály na aerobik, sauna, parní lázně, solárium, salón krásy, dva tenisové kurty, kadeřnictví, obchod se suvenýry, půjčovna aut, čistírna.

Ubytování

182 pokojů (z toho 156 s výhledem na moře), jejichž součástí je koupelna s vanou, sprchou a fénem, satelitní televize,rádio, hudební kanály,telefon, minibar a sejf.

Pro děti

Dětský klub otevřený 5 dní v týdnu 4 hodiny denně pro děti od 4 do 12let.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
23 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
2 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.