Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Louis Phaethon Beach ***

Louis Phaethon Beach leží v letovisku Paphos nedaleko mořského břehu. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí, která jen vylepšila jeho moderní, příjemné prostředí. Chlubí se zvláště bohatou výbavou zahrnující několik bazénů se skluzavkami, tenisové a badmintonové kurty, fitness centrum nebo noční klub.

Zábava

Z bohaté nabídky možných sportovních a zábavních aktivit můžeme zmínit plavání, tenis, stolní tenis, badminton, volejbal, fitness, lukostřelbu, basketbal, kulečník, videohry, případně relaxaci při masáži nebo v sauně či vířivce. O zpestření pobytu hostů se také stará tým 15 profesionálních animátorů.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Na zpoplatněnou veřejnou pláž je to od hotelu jen pár kroků.

Poloha

Leží kousek od pláže v letovisku Paphos asi pět minut jízdy od centra. Nejbližší oblast s obchody a restauracemi se nachází v příjemné vzdálenosti. Od mezinárodního letiště Pafos hotel dělí pouhých 10 kilometrů.

Vybavení

Hotelové vybavení zahrnuje hlavní bufetovou restauraci servírující kyperskou a mezinárodní kuchyni, čínskou restauraci, bazénový bar, kavárnu, bar v lobby hotelu, noční klub, venkovní a krytý plavecký bazén, vodní centrum se šesti skluzavkami, fitness centrum, masážní salon, vířivku, saunu, parní lázeň, dva tenisové a dva badmintonové kurty, basketbalové hřiště, herní místnost, konferenční místnost, internetovou kavárnu, směnárnu, prádelnu nebo půjčovnu aut a kol. Veřejné prostory i pokoje jsou pokryty bezdrátovou sítí pro připojení k internetu (za příplatek).

Ubytování

V hotelu jsou připraveny více než čtyři stovky příjemných pokojů s výhledem na moře i na pevninu, které nedávno spolu s celým hotelem prošly kompletní rekonstrukcí. Mezi jejich vybavení patří klimatizace, satelitní televize, rádio, telefon, vysoušeč vlasů, koupelna a balkon. Za příplatek je možné dokoupit bezpečnostní schránku a minibar. K dispozici jsou také prostornější rodinné pokoje.

Naše zkušenosti

Tento čtyřhvězdičkový hotel je ideálním volbou zvláště pro rodiny s dětmi, které zde najdou spoustu zábavy.

Pro děti

V tomto hotelu se nebudou nudit ani děti: vedle vodního centra se šesti skluzavkami zde najdeme dětský bazén, dětský klub či hřiště a pirátskou loď.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Louis Phaethon Beach***


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.