Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Laura Beach

Obecný popis

Laura Beach ****

Tento hotel je určen zejména milovníkům různých aktivit. Hotel tvoří 4-patrová hlavní budova a bungalovy rozmístěné v zahradě.

Zábava

2 tenisové kurty, stolní tenis, pentanque, plážový badminton, vodní polo, profesionální potápěčské centrum, v zimě vyhřívaný krytý bazén, venkovní bazén, health klub - masáže a jiné terapie, sauna (za poplatek), jacuzzi, squash, šipky, plážový volejbal, aerobic, aquaaerobic, stretching, Hotel pořádá různé animační programy a tématické zábavné večery. Několikrát v týdnu hraje živá hudba.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Vzdálená cca 100 metrů. Lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty poskytovány zdarma.

Poloha

Hotel se nachází na pláži v letoviska Paphos. Centrum Paphosu je vzdálené jen 5 kilometrů. Před hotelem se nachází zastávka autobusu.

Vybavení

Recepce, bar, 2 nekuřácké restaurace, v létě bar na pláži a u bazénu, televizní místnost s koutkem pro čtení a koutkem pro karetní hry, internetová místnost (za poplatek), obchod se suvenýry, kadeřnictví, salon krásy. Konferenční místnost až pro 2000 osob při koktejlovém stylu.

Ubytování

Ubytování je možné ve standardních pokojích nebo bungalovech, který je celkem 307. Pokoje typu standard jsou velké 22m2 a disponují privátní koupelnou s WC, fénem, telefonem, TV - SAT, radiem, centrální klimatizací, minibarem, (za poplatek) trezor možný na vyžádání a za poplatek. Každý pokoj má k dispozici balkon nebo terasu a stoleček s dvěma křesly. Bungalovy se nachází v hotelové zahradě a jsou prostornější. Možné na vyžádání a za příplatek.

Pro děti

Hřiště, mini-klub - pro děti jsou pořádány aktivity uvnitř i venku, dětský bazén a dětský bufet.

All inclusive

Od 7:00 - 10:00 snídaně s živou kuchyní, 12:30 - 14:30 bufetový oběd, 19:00 - 21:30 večeře s bufetem a živou kuchyní na přání, snacky podávané v časech mezi hlavními jídly až do 23:00. Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby jsou podávány v barech 10:00 -23:00.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
14 °C Skorojasno
17 °C Teplota vody
34 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.