Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Aphrodite Hills Resort Hotel *****

Jedná se o luxusní hotel umístěný v blízkosti letoviska Paphos na západním Kypru. Resort kromě vlastního skvělého 18-ti jamkového golfového hřiště nabízí také tenisovou akademii, konferenční prostory, kapli, 15 restaurací a barů a atraktivní řecko-římské lázně Retreat Spa s bohatou nabídkou masáží a procedur.

Zábava

Venkovní bazén, fitness centrum, tenis, pobyt v lázeňském centru, jízda na koni, turistika, jízda na kolech a samozřejmě skvělý golf, kterým tento resort láká všechny golfové nadšence.

Stravování

V ceně zájezdu je zahrnuta polopenze.

Poloha

Nachází se přibližně 20 minut jízdy od města Paphos. Mezinárodní letiště v Larnace je vzdáleno 110 kilometrů, přibližně 70 minut jízdy. Letiště Ercan Airport se nachází cca 130 km od hotelu (1 h a 40 min).

Vybavení

Elegantní restaurace a bary, prostory pro pořádání meetingů a společenských událostí, fitness centrum, řecko-římské lázně Retreat Spa, kde si můžete dopřát kompletní relaxaci těla i mysli při wellness procedurách a masážích, k dispozici je dále 9 tenisových kurtů, atraktivní venkovní bazén a vyhledávané 18 jamkové golfové hřiště.

Ubytování

290 luxusních pokojů a suit se soukromou terasou či balkónem s výhledem do zahrady, na bazén, golfové hřiště či moře. Některé suity mají venkovní jacuzzi a soukromé bazény. Standardní pokoje označované jako Deluxe Bedrooms jsou klimatizovány a jsou vybaveny minibarem, sejfem, satelitní televizí, telefonem s hlasovým záznamníkem a zařízením na přípravu kávy a čaje.

Pro děti

Dětský klub a pro děti od 3 do 12 let s nabídkou zábavních aktivit, klub pro teenagery do 17 let, dětská menu v restauraci.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
23 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
2 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Aphrodite Hills Resort Hotel*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.