Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Coral Beach *****

Coral Beach Hotel & Resort ve městě Paphos se rozprostírá v excelentní lokaci s výhledem na zlatavé pláže a průzračnou vodu zálivu Coral bay. Nachází se na okraji poloostrova Akamas peninsular, v oblasti chráněné UNESCO. Díky nebývale příznivému počasí po celý rok je Paphos perfektní destinací ke strávení vaší dovolené v jakémkoli ročním období. Rustikální architektura společně s přírodními krásami způsobí, že se i vy budete cítit v Coral Beach Hotel & Resort jako doma. Hotel je jediným 5-ti hvězdičkovým hotelem v oblasti, který nabízí možnost All inclusive.

Zábava

5 tenisových kurtů s možností akademie, 2 bazény, dětský bazén, vnitřní bazén (v zimním období vyhřívaný), slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, dětské hřiště, dětský klub, Lázeňské a relaxační centrum - velmi široká nabídka procedur, masáží (za poplatek) a balíčků (na jeden den, na týden - od cca 119 - 385€), dobře vybavené fitcentrum, místnost na cvičení se zrcadly, squash, stolní tenis, místnost s různými hrami a kulečníkem (za poplatek). Možnost zajištění kurzů potápění. Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně kyperské a mezinárodní večery a animační programy (v cizím jazyce).

Stravování

Snídaně formou švédských stolů. Předem je možné zakoupit večeře formou švédského stolu nebo za příplatek ALL INCLUSIVE GOLD. Na místě je též možné zakoupit večeře v restauraci á la carte.

Pláž

Jako jediný hotel poblíž města Paphos má krásnou písčitou pláž - ta se nachází jen pár minut (do 5 min.) pěšky po pobřeží. Přímo před hotelem je směs písku a kamenů.

Poloha

Poblíž města Paphos, přibližně 2 hodiny z mezinárodního letiště v Larnace.

Ubytování

Hotel nabízí 14 druhů pokojů od klasického pokoje s výhledem na hory, částečným či úplným výhledem na moře, studia, apartmány, prezidentské apartmá atd. Ujistěte se, že si vyberete typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Základní cena je za dvoulůžkový pokoj s výhledem na pevninu.

Naše zkušenosti

Velmi příjemný hotel pro aktivní strávení dovolené. V hotelu se nebudete nudit, spousta možností vyžití. Moc pěkná pláž nedaleko hotelu, jedna z nejlepších v oblasti Paphosu.

Pro děti

Široká škála aktivit pro děti různého věku, dětská restaurace, sportovní aktivity.

All inclusive

Možnost ALL INCLUSIVE GOLD.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.