Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Athena Beach Hotel ****

Stylový čtyřhvězdičkový hotel, který je situovaný na písčito-kamenité pláži nedaleko městečka Paphos. Díky jeho poloze můžete prozkoumat také zajímavá historická a kulturní místa oblasti. Hotel obklopuje vkusná exotická zahrada a jeho vybavení a služby jsou na vysoké úrovni.

Zábava

Fitness centrum, tanec, aerobik, tenis, volejbal, minigolf, salón krásy.

Pláž

Písčito-kamenitá přímo u hotelu.

Poloha

Hotel se nachází 1,5 km od turistického centra, 2 km od přístavu Paphos, 4 km od centra města a 15 km od mezinárodního letiště Paphos.

Vybavení

Několik restaurací a barů, vnitřní a venkovní bazény, jacuzzi, salón krásy, health klub, manikůra, pedikůra, masáže (švédské, Shiatsu, zeštíhlující a aromaterapie), sauna, parní lázně, fitness centrum, lekce aerobiku, taneční lekce, 2 tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště, minigolf, večerní program, hudební vystoupení, kulečník, klenotnictví, lékař, obchod se suvenýry, internet, banketové a konferenční příslušenství.

Ubytování

349 nádherných pokojů, jejichž součástí je plně vybavená koupelna a balkón. V pokojích najdete vysoušeč vlasů, trezor, klimatizaci, minibar, lednice, televizi, telefon, rádio, set na vaření kávy a čaje, žehličku a žehlící prkno (na vyžádání).

Naše zkušenosti

Hotel Vás nadchne, ať již přijedete sami, s rodinou či za obchodními účely.

Pro děti

Hřiště, skluzavky.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Athena Beach Hotel****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.