Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

The Royal Apollonia *****

Tento kvalitní plážový hotel leží přímo u moře uprostřed turistické oblasti v populárním kyperském letovisku Limassolu. Jeho moderní budova skrývá více než dvě stovky prostorných a pohodlných pokojů a apartmá. K dispozici je několik restaurací a barů, dva plavecké bazény, tenisové a squashové kurty, masáže, sauna nebo vířivka.

Zábava

Ideální podmínky zde najdou milovníci koupání a slunce. Ani příznivci sportovních aktivit se nebudou nudit – mohou se věnovat plavání, tenisu či squashi. Po sportovním výkonu se hosté mohou uvolnit při masáži, ve vířivce nebo v sauně. Pravidelně se konají animační a zábavní programy včetně hodin vaření a tance, nebo večerní živá hudba. Okolí také nabízí mnoho cílů pro zajímavé výlety, jako jsou starověké památky Amathus či Kourion nebo středověké hrady.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze či all inclusive.

Pláž

Písečná pláž s lehátky a slunečníky se rozprostírá přímo před hotelem.

Poloha

Nachází se přímo na pláži v srdci turistické oblasti plné restaurací a barů přibližně pět kilometrů od centra Limassolu. Od mezinárodního letiště v Larnace ho dělí 77 kilometrů.

Vybavení

Připravena je trojice restaurací servírujících jídla místní, italské, japonské či mezinárodní kuchyně formou bufetu či a la carte, řecká taverna, hotelový bar a bar u bazénu, venkovní a krytý plavecký bazén, dva osvětlené tenisové kurty, squashový kurt, lázeňské centrum nabízející masáže, vířivka, sauna, posilovna, herní místnost či konferenční prostory. Samozřejmostí je 24hodinová pokojová služba.

Ubytování

V hotelu najdeme 204 prostorných pokojů a luxusních apartmá, které jsou stylově zařízeny a oplývají veškerým moderním vybavením. To zahrnuje klimatizaci, satelitní televizi, přístup k internetu, telefon, rádio, minibar, bezpečnostní schránku (za příplatek), varnou konvici, vysoušeč vlasů a balkon. Hosté mají na výběr z pokojů s výhledem na moře či na pevninu.

Naše zkušenosti

Jedná se o oblíbený plážový hotel s příjemnou atmosférou disponující zvláště výhodnou polohou a kvalitními, přátelskými službami.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od The Royal Apollonia*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.