Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Le Méridien Limassol Spa & Resort

Obecný popis

Le Méridien Limassol Spa & Resort *****

Tento luxusní pětihvězdičkový hotel, situován v zahradách o rozloze 100 000 m², umožní návštěvníkům užít si dovolenou v naprostém soukromí. V hotelu Vás čekají nádherně zařízené pokoje s výhledem na oceán, moderní business a konferenční centrum či lázně.

Zábava

Health klub a fitness centrum, sauna, výřivky, parní lázně, tělocvična, potápění, vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, paragliding, šnorchlování, jízda na kánoji, plachtění), Leisure Land (čtyři tenisové kurty, basketbalová a volejbalová hřiště, fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, lukostřelba, badminton, stolní fotbal, půjčovna kol, bowling a diskotéka).

Pláž

300 metrů dlouhá písčitá pláž.

Poloha

Nachází se na pláži asi 15 km od centra Limassolu a 55 km od mezinárodního letiště Paphos a Larnaca. Shuttle autobusy do Limassolu jezdí dvakrát denně.

Vybavení

Sedm restaurací a barů, koncertní sál, šest prostorných sálů vhodných pro pořádání konferencí, banketů, módních přehlídek a soukromých party (největší až pro 500 lidí), nákupní centrum (obchod se suvenýry, klenotnictví, butiky), lázně Thalasotherapy Spa na ploše 3000 m² jediné svého druhu v Evropě (4 venkovní a 3 kryté bazény, 2 sauny, 34 lázeňských místností a relaxační zóny), fitness centrum, parní lázně, lekce aerobiku a jógy, PADI instruktoři potápění, tým animátorů organizujících zábavný program pro hosty, čistírna, směnárna, lékař, bezbariérový přístup a půjčovna aut.

Ubytování

329 velmi prostorných klimatizovaných pokojů a suit nabízí nádherný výhled do zahrad, na bazény nebo na moře z balkónů či teras. Součástí jejich vybavení je vysokorychlostní internet a PlayStation®, kávovar, minibar, sejf, žehlička, 24 hodinový pokojový servis, fén, rádio/CD přehrávač/budík, plasmová satelitní a kabelová televize, telefon s faxem a hlasovým záznamníkem, koupelna s luxusním vybavením a WC, jacuzzi, detektory kouře, noviny zdarma.

Pro děti

Služba hlídání dětí, jesle pro děti od 1 měsíce do 3 let, klub pro děti Penguin Village pro děti od 3 do 12 let (fotbalové hřiště, hrad, bazén, horolezecké stěny), Leisure Land pro starší děti a dospělé.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Le Méridien Limassol Spa & Resort*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.