Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Hotel St Raphael *****

Tento moderní plážový hotel byl otevřen v roce 1987 a v roce 2009 prošel kompletní rekonstrukcí a rozšířením. Vedle blankytného moře podtrhuje krásu prostředí ještě rozsáhlá zahrada, jež hotel obklopuje. Vedle 270 pokojů a apartmá umístěných ve dvou křídlech zde najdeme několik bazénů, moderní a bohatě vybavené lázeňské centrum, tenisové kurty, fitness centrum či veliké přístaviště pro jachty. O vysoké kvalitě tohoto pětihvězdičkového hotelu svědčí i fakt, že několikrát po sobě obdržel prestižní ocenění Cyprus' Leading All Inclusive Resort či Mediterranean's Leading Resort.

Zábava

Bohaté možnosti zábavních a sportovních aktivit čítají plavání, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, badminton, šipky, vodní sporty včetně windsurfingu, vodního lyžování či plachtění, potápění nebo relaxace při masáži, v sauně nebo ve vířivce. V průběhu dne se o zábavu stará tým kvalifikovaných animátorů, večer se v hotelovém amfiteátru konají živá vystoupení a hraje živá hudba.

Pláž

Písčitá pláž s lehátky a slunečníky se rozkládá přímo před hotelem.

Poloha

Leží v příjemné rekreační oblasti hned u moře asi 11 kilometrů od centra letoviska Limassolu. V bezprostřední blízkosti hotelu najdeme obchody, restaurace a bary, stejně jako zastávku autobusu. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Larnace činí asi 80 kilometrů.

Vybavení

Bohaté vybavení hotelu čítá šestici prvotřídních restaurací včetně gurmánské rybí, arabské, venkovní taverny a několika bufetových, trojici barů, dva venkovní a jeden krytý plavecký bazén, dva tenisové kurty, lázeňské centrum nabízející masáže a jiné procedury a vybavené vířivkou, saunou, parní lázní, soláriem a salonem krásy, moderní fitness centrum, amfiteátr pro živá představení, centrum vodních sportů a potápění, konferenční prostory a přístaviště pro více než dvě stovky lodí.

Ubytování

Pro hosty je připraveno 216 pokojů umístěných v hlavní budově a dalších 56 apartmá, které se nachází v novém křídle hotelu. Naprostá většina pokojů se pyšní krásným výhledem na moře nebo na hotelovou marinu. Vybavení nedávno zrenovovaných pokojů zahrnuje klimatizaci, telefon, satelitní televizi, rádio, playstation, bezdrátové připojení k internetu (za příplatek), bezpečnostní schránku, varnou konvici, koupelnu s vanou a balkon s posezením.

Naše zkušenosti

Díky vysokému standardu a bohaté nabídce služeb se St. Raphael dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější hotely oblasti. Kromě párů ho lze doporučit i rodinám s dětmi.

Pro děti

Díky přítomnosti dětského klubu, venkovních hřišť či týmu schopných animátorů je zajištěno, že se nebudou nudit ani nejmenší hosté.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
23 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
2 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Hotel St Raphael*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.