Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Four Seasons  *****

Elegantní pětihvězdičkový hotel s výbornými službami, luxusním prostředím a rozmanitými možnostmi vyžití. Harmonické spojení moderního designu a přírodní materiálů příjemně dotváří atmosféru vhodnou pro relaxaci.

Zábava

Japonské lázně Shiseido Spa, lázně Thalassotherapy Spa, Health klub a salón krásy, venkovní bazén s jacuzzi, vodopády a mělkou částí pro děti, krytý vyhřívaný bazén se saunou, jacuzzi, parní lázně, fitness centrum, lekce aerobiku a aquaaerobiku, masáže, solárium, dva tenisové kurty, dva squashové kruty, kulečník, stolní tenis, centrum vodních sportů a zábavní centrum.

Stravování

Snídaně formou bufetu, možnost dokoupit večeře.

Pláž

Písečná.

Poloha

Nachází se přímo na písečné pláži ve východní části Limassolu asi 8 km od jeho centra.

Vybavení

Stylové restaurace servírující místní, mezinárodní i orientální kuchyni, 3 bary, kavárny, lázně Thalasso Spa, krytý bazén, dva venkovní bazény, sauna, jacuzzi, kulečník, lekce aerobiku a aquaaerobiku, salón krásy, dva tenisové kurty, tělocvična, potápěčské centrum, 24 hodinový pokojový servis, květinářství, kadeřnictví, obchod se suvenýry, klenotnictví, půjčovna aut, čistírna.

Ubytování

Standardní klimatizované pokoje, jejichž součástí je telefon s hlasovým záznamníkem, satelitní televize, rádio, internet, sejf, minibar, koupelna s fénem, jacuzzi a kávovar. Zahradní studia a suity nabízí navíc extra prostorné ložnice, soukromé jacuzzi na verandě, tři telefony, elektronický sejf a mramorovou koupelnu.

Naše zkušenosti

Fantastický hotel, kde klienty hýčkají se vším všudy. Vřele doporučujeme užít si luxusu tohoto hotelu, vhodný na oslavy, líbánky apod....

Pro děti

Služba hlídání dětí, dětský bazén se skluzavkou, školka, denní program, videohry, dětský klub pro děti od 7 do 12 let.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
17 °C Slunečno
18 °C Teplota vody
19 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Four Seasons *****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.