Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Elias Beach Hotel ****

Tento moderní plážový hotel leží hned u moře v klidné části letoviska Limassol. Pro hosty je připraveno 174 pěkných pokojů několika typů, několik restaurací a barů, dva bazény, tenisový a squashový kurt či dobře vybavené lázeňské a fitness centrum.

Zábava

O zábavu hostů se stará tým profesionálních animátorů, který pravidelně pořádá zábavní programy i sportovní hodiny pro děti i dospělé. Dále se konají tematické večery nebo hraje živá hudba. Na pláži je možné věnovat se vodním sportům či potápění. V hotelu lze provozovat squash a tenis, zacvičit si v posilovně, relaxovat při masáži nebo se pobavit v nočním klubu.

Stravování

All inclusive.

Pláž

Pláž s jemným, tmavým pískem se rozprostírá přímo před hotelem.

Poloha

Nachází se v klidném prostředí v turistické části letoviska Limassol obklopen obchody, bary a restauracemi. Od centra města ho dělí asi 5 kilometrů. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Larnace činí přibližně 80 kilometrů.

Vybavení

Vybavení hotelu čítá tři stylové restaurace podávající jídla středomořské a mezinárodní kuchyně, dva bary včetně bazénového, noční klub, kavárnu, venkovní i krytý plavecký bazén, několik vířivek, osvětlený tenisový a squashový kurt, lázeňské centrum nabízející masáže a další procedury se saunou a parní lázní, příjemné fitness centrum, konferenční prostory, prádelnu, směnárnu, obchod či recepci.

Ubytování

V hotelu je připraveno 174 pohodlných a prostorných pokojů několika typů. Všechny jsou vybaveny klimatizací, satelitní televizí, rádiem, telefon, přístupem k internetu, minibarem, vysoušečem vlasů a balkonem či terasou s výhledem na moře či do okolí hotelu. Za příplatek je k dispozici bezpečnostní schránka. Hotel disponuje také pokojem pro hendikepované hosty.

Naše zkušenosti

Jde o vysoce hodnocený plážový hotel s výbornými službami. Oblíbily si ho jak páry, tak rodiny s dětmi.

Pro děti

Nejmenší hosté jistě využijí dětského bazénu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Elias Beach Hotel****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.