Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Amathus Beach *****

Amathus Beach je moderní pětihvězdičkový hotel, jehož pokoje jsou průběžně modernizovány tak, aby hostům nabídly ten nejvyšší standard. Vedle prvotřídního ubytování v něm najdeme několik výborných restaurací a barů, bohaté sportovní zázemí a dobře vybavené lázeňské centrum. Nachází se přímo na pláži, takže nabízí vynikající podmínky pro milovníky moře.

Zábava

Hosté se mohou věnovat plavání, tenisu, stolnímu tenisu, vodním sportům, potápění, zacvičit si ve fitness centru nebo relaxovat v sauně či vířivce nebo při masáži v lázních. V příjemné dojezdové vzdálenosti od hotelu se nachází také několik golfových hřišť.

Stravování

Snídaně. Polopenze nebo plná penze za příplatek.

Pláž

Pěkná pláž s tmavým, jemným pískem se rozprostírá přímo před hotelem.

Poloha

Leží přímo u moře na okraji letoviska Limassol, od jehož centra ho dělí 9 kilometrů. Přesun z mezinárodního letiště v Larnace zabere 40 minut.

Vybavení

Labužnický zážitek je možné najít v jedné z pěti hotelových restaurací, které podávají vybrané pokrmy mezinárodní, orientální, místní či italské kuchyně, stejně jako čerstvé ryby a plody moře, k posezení u skleničky láká trojice barů včetně plážového. V hotelu dále najdeme trojici venkovních a jeden velký krytý bazén, dva osvětlené tenisové kurty, prostorné lázeňské centrum nabízející masáže a další procedury z celého světa, parní lázeň, vířivku, saunu, moderní fitness centrum, herní místnost, vlasový salon, několik obchodů, konferenční prostory nebo prádelnu.

Ubytování

Hosté si mohou zvolit některý z 239 luxusních pokojů a apartmá několika typů s výhledem do zahrad či na moře. K jejich vybavení patří klimatizace, satelitní televize, telefon, připojení k internetu (za příplatek), minibar, bezpečnostní schránka, vysoušeč vlasů, varná konvice, mramorová koupelna a prostorný balkon s posezením.

Naše zkušenosti

Jedná se o jeden z nejlepších plážových hotelů oblasti. Vedle párů je ho možné doporučit i rodinám s dětmi.

Pro děti

Rodiny s dětmi ocení přítomnost dětského bazénu, venkovního hřiště, hned dvou dětských klubů (pro děti ve věku od 4 do 12 a od 12 do 16 let) či možnost využití služby hlídání dětí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.