Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Sun Hall  ****

Moderní, městský, čtyřhvězdičkový hotel Sun Hall se nachází na oblíbené promenádě Finikoudes v centru kyperské Larnaky. To mu dodává ideální polohu, z níž je blízko na pláž, do přístavu nebo k obchodům a četným možnostem večerního a nočního života. Jeho sedmipatrová budova nedávno prošla kompletní rekonstrukcí a hotel získal moderní minimalistický styl. Vedle pohodlného ubytování hotel nabízí ještě bazén, fitness, saunu, vířivky či masáže.

Zábava

Připraven je pravidelný denní i noční animační program zahrnující folklórní či hudební představení; hosté se mohou věnovat plavání, fitness, relaxovat při masáži nebo v sauně, nebo vyrazit do města, k čemuž centrální lokalita hotelu přímo vybízí.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze nebo plné penze.

Pláž

K pěkné pláži s tmavým, jemným pískem je to z hotelu jen kousek.

Poloha

Nachází se přímo v centru Larnaky, pár metrů moře, ale i od prvních obchodů, restaurací a barů a kousek od přístavu. Od mezinárodního letiště v Larnace hotel dělí jen pár minut jízdy.

Vybavení

V hotelu najdeme hlavní restauraci Kition, která servíruje vybraná jídla kyperské a mezinárodní kuchyně, koktejlový bar, kavárnu, venkovní vyhřívaný plavecký bazén, fitness centrum, vířivku, saunu, masážní salon, konferenční prostory, úschovnu zavazadel, prádelnu či parkoviště. Samozřejmě funguje také pokojová služba.

Ubytování

K dispozici je celkem 112 pokojů a apartmá, které nabízejí veškerý komfort a moderní vybavení. To zahrnuje klimatizaci, satelitní televizi, rádio, telefon, minibar, vysoušeč vlasů a balkon s výhledem na moře či na město. Hotel nabízí také několik desítek apartmánů s jednou či dvěma ložnicemi.

Naše zkušenosti

Hlavní předností tohoto příjemného hotelu je výhodná poloha v centru Larnaky. Je proto vhodný zvláště pro ty, kteří jsou i na dovolené rádi v centru dění.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.