Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Sandy Beach ****

Čtyřhvězdičkový hotel Sandy Beach se nachází přímo na larnacké pláži Dhekelia asi deset minut od centra letoviska. Nedávno prošel kompletní rekonstrukcí a vyznačuje se moderní architekturou, kvalitním ubytováním, krásným výhledem na Středozemní moře, dobrou výbavou a přátelskými službami.

Zábava

Hosté se mohou věnovat plavání, fitness, aerobiku, aqua aerobiku nebo si zahrát plážový volejbal, na pláži si vyzkoušet windsurfing či vodní lyžování, nebo relaxovat při masáži, v sauně či vířivce.

Stravování

Polopenze, možnost all inclusive.

Pláž

Pláž s jemným, tmavým pískem se rozprostírá přímo před hotelem.

Poloha

Leží přímo na pláži Dhekelia asi 10 minut od centra letoviska Larnaky. Ve vzdálenosti pouhých 2 minut chůze se nachází řada restaurací, barů a nočních klubů. Od mezinárodního letiště Larnaka hotel dělí 15 minut jízdy.

Vybavení

Připravena je hlavní restaurace servírující mezinárodní kuchyni, kyperská taverna, bar, kavárna, dva venkovní a jeden vyhřívaný krytý plavecký bazén, fitness centrum se saunou, vířivkou a masážní místností, konferenční místnosti, internetová kavárna, obchod se suvenýry, parkoviště, neustále fungující recepce a pokojová služba.

Ubytování

V hotelu najdeme téměř dvě stovky moderně zrekonstruovaných pokojů, které nabízejí výhled na moře nebo na bazén. Jejich standardní vybavení čítá klimatizaci, satelitní televizi, telefon, bezpečnostní schránku, vysoušeč vlasů, koupelnu a balkon. K dispozici jsou také přepychová apartmá.

Naše zkušenosti

Jedná se o kvalitní čtyřhvězdičkový plážový hotel oblíbený jak páry, tak rodinami s dětmi.

Pro děti

Pro nejmenší hosty je připraven dětský klub a dva dětské bazény.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.