Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Palm Beach ****

Citlivě zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel přímo na písečné pláži. Hotel obklopuje zahrada s v parných letních dnech poskytují příjemný stín vzrostlé palmy, které daly hotelu název.

Zábava

Vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, pára, jacuzzi, solárium, posilovna,aerobik, 3 bazény venkovní , tobogán, 2 osvětlené tenisové kurty a 1 squash kurt, stolní tenis, biliár, vodních sporty na pláži. Hotel zajišťuje i večery s živou hudbou.

Pláž

Písečná pláž.

Poloha

Hotel se nachází nedaleko letiště a v blízkosti centra města.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a směnárnou, kavárna, internetové připojení, několik restaurací a barů, obchod se suvenýry a klenoty,kadeřnictví. Doktor na telefonu. Možnost pořádání konferencí až pro 700 osob.

Ubytování

Hotel má k dispozici několik různých typů pokojů, zahradních bungalovů a suite. Pokoje jsou moderně zařízeny. Pokoje mají klimatizaci, rádio, TV-SAT, mini bar, trezor, telefon, balkón nebo terasu. Bungalovy jsou rozlehlejší a mají oddělenou ložnici od obývacího pokoje.

Naše zkušenosti

Hotel doporučujeme. Splňuje požadavky servisu 5* hotelu. Výborná kuchyně.

Pro děti

Děti se mohou zabavit v dětském klubu. Na vyžádání hlídání dětí. Venkovní dětský bazén s klouzačkou a hřiště.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Palm Beach****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.