Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Lordos Beach ****

Nedávno zrenovovaný čtyřhvězdičkový hotel. Patří mezi nejlepší hotely této kategorie na celém ostrově. Hotel má velice pěkný venkovní bazén a upravenou zahradu.

Zábava

Venkovní bazény s kaskádami propojené mosty, krytý vyhřívaný bazén, jacuzzi s vodopádem, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, sportovní klub, fitness, tenis, stolní tenis, vodní sporty na pláži, potápění, volejbal. Hotel pořádá pro své hosty animační programy, dále různé společenské a zábavní programy.

Stravování

Snídaně. Za příplatek možnost polopenze (formou bufetu, 3 x týdně výběr z menu) nebo plné penze.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu.

Poloha

Velmi oblíbený hotel se nachází u soukromé pláže v centru klidnější turistické zóny letoviska Larnaka, zvané Dhekelia (nebo také Larnaka Bay). Samotné centrum Larnaky je vzdáleno cca 9 km, 15 km od letiště.

Vybavení

Rozlehlá vstupní hala s recepcí, lobby bar, restaurace v hlavní budově, koktejl bar s živou hudbou, snack-bar v zahradě, konferenční prostory a salonky až pro 300 osob.

Ubytování

Hotel má k dispozici různé typy pokojů, některé mají balkon, všechny mají vlastní koupelnu s WC a fénem, minibar, telefon, TV/SAT, trezor, radio, bezdrátové připojení na internet. K dispozici na vyžádání i rodinné pokoje a suity.

Naše zkušenosti

Velmi oblíbený hotel s kvalitními službami a hezkou pláží. Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi.

Pro děti

Dětský klub zdarma, dětské hřiště, mini vodní park se skluzavkou.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Lordos Beach****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.