Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Golden Bay Beach Hotel *****

Golden Bay Beach Hotel je exklusivní pětihvězdičkový hotel situovaný v zahradách plných tropických palem a květin přímo u dlouhé písčité pláže. Vynikající vybavení uspokojí i náročné návštěvníky.

Zábava

Vodní sporty (windsurtfing, vodní lyžování, paragliding, lekce potápění), fitness centrum, sauna, masáže, tři tenisové kurty, basketbal, kulečník, stolní tenis, herna. Hotel pro své hosty pořádá zábavné programy – např. kyperský večer s folklórním vystoupením, taneční večery a kabarety.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu nebo menu.

Pláž

Hotel leží přímo na písečné pláži.

Poloha

Nachází se u města Larnaca asi 14 kilometrů od mezinárodního letiště.

Vybavení

Restaurace, bary, konferenční sály na ploše 300 m², čistírna, kryté i venkovní bazény, tělocvična, sauna, jacuzzi, parní lázně, salón krásy, kadeřnictví.

Ubytování

Pokoje a suity jsou elegantně zařízeny. Součástí jejich vybavení je satelitní televize, Playstation, internet, telefon, klimatizace, minibar, sejf, kávovar, koupelna s fénem a WC. Z prostorných balkónů je nádherný výhled do zahrad a na moře.

Pro děti

Služba hlídání dětí, dětský klub, hřiště, bazén, program pro děti.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Golden Bay Beach Hotel*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.