Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Flamingo Beach ***

Flamingo Beach je pohodlný tříhvězdičkový hotel s neformální atmosférou. Má ideální polohu nedaleko letiště v Larnace (jen pár minut autem) a na pláži na okraji Larnaky. Pro svou vynikající polohu doporučujeme i pro zkrácené pobyty, např. prodloužené víkendy. V Larnace naleznete výborné možnosti stravování, procházek, nákupů.

Zábava

Zdarma herna. Na pláži za poplatek vodní sporty. V hotelu je k dispozici hlídání dětí, wi-fi připojení k internetu, renovované konferenční prostory až pro 250 osob. Občasné taneční a folklórní představení.

Stravování

light all inclusive

Pláž

Před hotelem je (přes nepříliš rušnou komunikaci) menší pláž s lehátky a slunečníky za poplatek. Známá pláž McKenzie se nachází cca 250 metrů od hotelu.

Poloha

Skvělá poloha pár minut od letiště a zároveň pár minut od centra Larnaky. Výhodné na prodloužené víkendy.

Vybavení

Hotel má 24 hod. recepci, lobby, hlavní restaurace, konferenční místnosti, prostorný bazén na střeše hotelu s hezkým výhledem na moře a okolí Larnaky, parkoviště.

Ubytování

Příjemný renovovaný hotel střední kategorie. Výborná vzdálenost k procházkám do Larnaky. Hotel nabízí celkem 64 pokojů, 8 z nich je situováno směrem k moři, ostatní mají boční výhled. Všechny pokoje byly renovovány v roce 2007. Na pokoji najdete satelitní TV, rádio, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, wi-fi připojení k internetu a šatnu.

Naše zkušenosti

Pohodový hotel, který je dobrou volbou pro klienty přijíždějící na kratší dobu, prodloužené víkendy či pro ty, kteří přijíždějí za poznáním ostrova. Velmi výhodný all inclusive program.

All inclusive

Light all inclusive zahrnuje snídaně (7-10 h), oběd (13-14 h), večeře (19-21 h), během oběda nápoj a kopeček zmrzliny nebo zákusek jako dezert, místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11-23 h (vč. vína, kávy, čaje, vody). Čerstvé džusy a importované alkoholické nápoje za poplatek. V den odjezdu končí služby 11.30 h.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
25 °C Slunečno
26 °C Teplota vody
0 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Flamingo Beach***


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.