Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Crown Resorts Henipa

Obecný popis

Crown Resorts Henipa ***

Tento příjemný tříhvězdičkový hotel leží nedaleko od moře asi šest kilometrů od centra letoviska Larnaky. Jeho moderní budovu obklopují palmy. Nabízí vybavení plně odpovídající obvyklému standardu včetně pěkného bazénu, tenisového kurtu, fitness centra či dobré restaurace. K ubytování jsou připraveny pohodlné pokoje a také prostorné bungalovy.

Zábava

Přímo v hotelu se mohou hosté věnovat plavání, tenisu, stolnímu tenisu, kulečníku či fitness. Nedaleká pláž poskytuje dobré podmínky pro provozování vodních sportů či šnorchlování.

Pláž

Písčitá pláž je od hotelu vzdálena asi 150 metrů přes místní komunikaci.

Poloha

Nachází se v turistické oblasti nedaleko pláže asi 6 kilometrů od centra Larnaky. Od mezinárodního letiště ho dělí asi 9 kilometrů. V širším okolí najdeme řadu restaurací, obchodů a barů.

Vybavení

Připravena je restaurace, ve které se také pravidelně pořádají tematické večery, příjemné lobby s barem, bar u bazénu, výborný plavecký bazén s prostorem na opalování, fitness centrum, osvětlený tenisový kurt, herní místnost, recepce nebo konferenční prostory.

Ubytování

V hotelu najdeme 164 pohodlných pokojů včetně 40 prostorných bungalovů a osmi pokojů speciálně uzpůsobených pro tělesně postižené. Vybavení zahrnuje klimatizaci, satelitní televizor, rádio, telefon, koupelnu a balkon.

Naše zkušenosti

Jedná se o postarší hotel, který se může pochlubit zvláště krásným bazénem a přátelskou atmosférou. Je vhodný spíše pro méně náročné zákazníky.

Pro děti

Rodiny s dětmi jistě uvítají přítomnost dětského bazénu, dětského hřiště nebo herní místnosti.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa
Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.