Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

Achilleos Hotel ***

Menší městský hotel Achilleos se nachází přímo v centru Larnaky nedaleko pláže a palmové promenády Finikoudes. Na začátku roku 2012 byla dokončena kompletní rekonstrukce hotelu, který nyní nabízí návštěvníkům velmi příjemné a moderní ubytování v nově vybavených standartních či superior pokojích.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Pláž

Městská pláž u promenády Finikoudes je v pěší vzdálenosti od hotelu (cca 100 metrů). Pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, dostatečně široká. Lze si pronajmout slunečníky a lehátka nebo vyzkoušet vodní sporty.

Poloha

Hotel je situován v menší a tišší ulici v sousedství pobřežní promenády Finikoudes. V pěším dosahu je vše potřebné, po čem návštěvník Larnaky zatouží - písečná pláž, taverny, obchody, večerní bary a restaurace. Letiště je vzdáleno cca 10 – 15 min. jízdy.

Vybavení

24 hod. recepce, směnárna, společenská a konferenční místnost, menší fitness centrum.

Ubytování

Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, koupelnou s WC a sprchou. K vybavení patří také minibar, TV se satelitním příjmem, telefon s přímou volbou, pokojový trezor, rychlovarná konvice. Wi-fi připojení k internetu je k dispozici na všech pokojích zdarma.

Naše zkušenosti

Velmi dobrý hotel s příjemným servisem pro klienty, kteří chtějí být ubytování v centru Larnaky v dosahu pláže a dávají přednost menšímu a modernímu hotelu.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od Achilleos Hotel***


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.