Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

Obecný popis

The Dome Beach Hotel ****

Tento unikátní čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo na krásné písečné pláži a je obklopen exotickými zahradami o rozloze 40 000 m².

Zábava

Noční zábavné programy, tématické večery (např. tropický, středomořský, italský), kyperské a řecké taneční show, sportovní a health centrum (sauna, jacuzzi, masáže, tělocvična, squashové kurty, mini basketbalové hřiště), aquapark, vodní sporty (vodní lyžování, plachtění, windsurfing, paragliding, šnorchlování, jízda na kánoji, výlety na člunech, potápěčské centrum PADI (zdarma úvodní potápěčská lekce v bazénu), kulečník, půjčovna horských kol, stolní tenis, šipky, pět tenisových kurtů, volejbalové hřiště, celodenní animátorský program (soutěže, stepaerobik, bodyforming, streching atd.).

Pláž

Hotel se nachází přímo na krásné dlouhé písčité pláži.

Poloha

Hotel je situován asi 40 minut jízdy od letiště Larnaca a asi 6 kilometrů od centra oblasti Ayia Napa. Nedaleko najdete i aquapark, museum, zábavní park, mini-golf, bowling a fotbalové hřiště. Asi 600 metrů od hotelu můžete navštívit místní obchůdky a taverny.

Vybavení

Restaurace servírující místní i mezinárodní kuchyni pořádají speciální večeře (flambování, rybí speciality), bary, kavárna, barbecue, bazén a dětský bazén s výhledem na moře, konferenční a banketové vybavení s potřebným audiovisuálním vybavením, pokojový servis od 07.00 – 22.30, čistírna, lékař, animátoři, obchod se suvenýry a kadeřnictví.

Ubytování

Stylová studia, elegantní bungalovy či prostorné pokoje jsou vybaveny satelitní televizí, rádiem, telefonem, sejfem a minibarem. Jejich součástí je i soukromá koupelna s vanou i sprchou a fénem a balkóny s výhledem na zahradu, bazén či moře. K dispozici jsou také větší rodinná studia a pokoje, které jsou stejně vybaveny.

Naše zkušenosti

Skvělá poloha hotelu vhodná jak pro aktivní , tak i relaxační dovolenou. Velmi dobré služby, pěkné pokoje, důraz na čistotu a dobré stravování. Jedna z nejlepších pláží Ayia Napa a blízkost letiště v Larnace.

Pro děti

Služba hlídání dětí, Domino Fun Club pro děti od 4 do 12 let, dětská restaurace, videohry, celodenní program pro děti (malování, soutěže, sportovní turnaje, dětská diskotéka atd.)

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
23 °C Slunečno
24 °C Teplota vody
2 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od The Dome Beach Hotel****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.