Zájezdy 224 323 074 Letenky 224 323 073

So White Boutique Suites

Obecný popis

So White Boutique Suites *****

Zbrusu nový butikový hotel So White Boutiques Suites se nalézá přímo na slavné pláži Golden Beach v živém letovisku Ayia Napa. Jedinečný běloskvoucí design architektury tohoto unikátního hotelu vás okamžitě okouzlí svou krásnou jednoduchostí, luxusní apartmá si vás pak získají svým pohodlím. Hotel nabízí také několik kvalitních restaurací, mezi nimiž vyniká znamenitá japonská sushi restaurace, dále krásný bazén či lázeňské centrum.

Zábava

Možnosti zábavy zahrnují plavání, squash, kulečník, stolní tenis, relaxaci při masáži v lázních, nebo vodní sporty či šnorchlování a potápění.

Stravování

Snídaně, možnost polopenze či plné penze.

Pláž

Přímo před hotelem se rozkládá krásná pláž Golden Beach, na které jsou za poplatek k dispozici lehátka a slunečníky.

Poloha

Nachází se v letovisku Ayia Napa přibližně 3,5 kilometru od jeho centra a přímo na slavné pláži Golden Beach.

Vybavení

V hotelu najdeme trojici výborných restaurací: hlavní bufetovou, stylovou plážovou s pěkným výhledem a také vyhlášenou japonskou restauraci a sushi bar, dále pak krásný, barevně osvětlený plavecký bazén, lázeňské centrum nabízející masáže a jiné procedury, squashový kurt, recepci, prádelnu a čistírnu, směnárnu a 24hodin otevřenou recepci.

Ubytování

Připraveno je na šest desítek luxusních apartmá, které okamžitě zaujmou neobvyklým designem a jež nabízejí výhled na bazén či do vnitrozemí. Jejich bohatá výbava čítá kuchyňku, klimatizaci, satelitní televizi, telefon, kávovar, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku, minibar (se zpoplatněnou konzumací nápojů) a krásnou koupelnu s vyhřívanou podlahou a masážní sprchou. K dispozici jsou také apartmá s vlastní vířivkou nebo bazénkem.

Naše zkušenosti

Jedná se o luxusní butikový hotel určený pro náročné klienty, kteří požadují kombinaci špičkového designu, příjemného prostředí, vynikajících služeb a soukromí.

Tento hotel je dostupný pouze na vyžádání. V případě zájmu nás prosím kontaktujte.
Počasí tento měsíc
20 °C Slunečno
20 °C Teplota vody
5 mm Srážek
Mapa

Fotogalerie

Fotogalerie od So White Boutique Suites*****


Náš web využívá souborů cookies pro analýzu návštěvnosti a personalizaci obsahu. Souhlasím s podmínkami. Více informací zde.